Anadoluhisarı Böcek İlaçlama

admin | Nisan 24, 2015 | 0 | İlaçlama

Profesyonel ekiplerimiz Beykoz geneline kesintisiz olarak sunduğu hizmetlerle, çok uygun fiyatlarla ve yüksek tesirli ilaçlamalarla haşere sorununa kesin çözüm sunuyor. Firmamızın Anadoluhisarı Mahallesi böcek ilaçlama servisi deneyimiyle tüm modern ilaçlama yöntemlerini kullanmakta, ev işyeri fark etmeden böcek ve tüm haşere türlerinin kısa sürede yok edilmesini sağlamaktadır.

Hamam Böceği ilaçlama şirketleri için her zaman örnek olan hizmetlere imzasını atan şirketimiz sağlık yönetmeliklerine uygun ilaçlama çözümleri sunmakta ve tüm hizmetlerinde Sağlık Bakanlığı izinlerine tabi en kaliteli ürünleri kullanmaktadır. Beykoz geneline Anadoluhisarı merkezli olarak sunduğumuz servis hizmetlerimize; Acarlar, Anadolukavağı, Baklacı, Çamlıbahçe, Çengeldere, Çiftlik, Çiğdem, Fatih, Göztepe, Gümüşsuyu, İncirköy, Kanlıca, Merkez, Ortaçeşme, Rüzgarlıbahçe, Soğuksu, Yalıköy, Yavuz Selim, Yenimahalle ve diğer tüm semtlerde danışma hattımıza bir telefon açarak başvurabilirsiniz.

Servis Hizmetlerimizde Haşere ve Böcekler Sorun Olmaktan Çıkıyor

Sektördeki diğer böcek ilaçlama firmaları ile arasında kalite ve uygun fiyatlı hizmetleri açısından büyük fark olan şirketimiz, yüksek tesirli ve güvenilir ilaçlama uygulamalarını her bütçeye hitap eden fiyatlarla sunmaktadır. Firmamızın eğitimli ve deneyimli uzmanlardan oluşan böcek ilaçlama servisleri; sıvı, kokulu ve kokusuz, jel ilaçlama uygulamalarıyla ev ve işyerinizde siz rahatsızlık vermeden ilaçlamayı dakikalar içinde tamamlamaktadır. Kendini sürekli geliştiren ve yeni gelişmeleri servis hizmetlerine taşıyarak, en modern uygulama çözümlerini sunan ekibimizdeki tüm çalışanlarımız sertifikalı profesyonellerdir.

Haşerelerle mücadele uygulama yapan ekibin eğitimli olması ve saha deneyiminin bulunması kadar önemli olan, kullanılan ilaçların güvenilirliği ve tesiridir. Sağlık Bakanlığı’nın izinlerine sahip olan ilaçlarımızın insan sağlığı ve uygulama yapılan çevre üzerindeki etkileri bilimsel çalışmalarla incelenmiş, kullanımı riskli görülmeyen bu ürünler Dünya Sağlık Örgütü’nün onayını almıştır. Tamamı TSE etiketli olan ilaçlarımız, kamu alanlarından işyeri ve yaşam alanlarına kadar ekibimizin en güvenilir şekilde ilaçlama yapmasını sağlar.

Kesintisiz Servis Hizmetiyle Beklemeye Son

Böcek ve haşerelerle ilgili tüm sorunlar, insan sağlığı söz konusu olduğu için önemlidir ve mümkün olduğunca kısa sürede çözülmelidir. Anadoluhisarı Mahallesi böcek ilaçlama servisimizler bu doğrultuda günler boyunca servisin gelmesini beklemenize gerek bırakmayan; haftanın tüm günleri günün, günün 24 saati bir telefonla yararlanabileceğiniz kesintisiz servis hizmetleri sunmaktadır.

Böcek İlaçlama Anadoluhisarı Mahallesinde En Çok Görülen Haşereler;

Alman hamam böceği, çıyan, kertenkele, tespih böceği, Amerikan hamam böceği, ev faresi, uyuz böceği, sıçan, güve, eşek arısı, kakalak, tahtakurusu, sinek, akrep, örümcek, lağım faresi, pamuk faresi, kırkayak, çatı faresi, fındık faresi, yılan, yaban arısı, halı böceği, kene, salyangoz, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, karafatma, mite-akar, gümüş böceği, karınca, çekirge, kalorifer böceği, kulağakaçan, sivrisinek, tatarcık

Benzer İçerikler

Beykoz İlaçlama Ustası

admin2 | Eylül 14, 2018 | 0

Böcek ilaçlama konusu pek çok insanın tereddütle yaklaştığı, pek çok sebepten dolayı mecbur kalmadıkça başvurmadığı bir yol olarak karşımıza çıkıyor. Kimi insan, böcek ilaçlama firmalarının yüksek meblağlar istemesinden şikayetçiyken, kimileri…

Ev ilaçlama Fiyatları

admin2 | Temmuz 2, 2018 | 0

Ev ilaçlama Fiyatları, böcek ve haşereler yaşamımızı tehdit eden son derece tehlikeli organizmalardır. Önlem alınmadığı takdirde çok ciddi sağlık sorunlarına yol açabileceği söz konusudur. Küresel ısınma, kentsel dönüşüm, ekolojik sistemin…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HİZMET BÖLGELERİMİZ

7/24 BİZE ULAŞIN

İstanbul Avrupa
0(212) 853 73 66

İstanbul Anadolu
0(216) 494 15 67

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

Referanslar

Etiket Bulutu