Arnavutköy böcek ilaçlama

admin | Aralık 25, 2017 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Arnavutköy böcek ilaçlama servisi, İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışı ile birlikte ilaçlama uygulamalarına devam etmektedir. İlaçlama; ev, iş yeri, otel, okul, hastane ve fabrika gibi kapalı alanların yanı sıra; park, bahçe, tarla ve çiftlik gibi açık alanlarda da gerçekleştirilebilen, herhangi bir böcek veya fare türüne karşı ortamın dezenfekte edilme işlemidir. İlaçlama yapılan ortamda belirli bir süre böcek veya fare türüne rastlanılmaz.

Fare ve böcekler kendi doğalarından çıkıp, insanların yaşam alanlarına girdiğinde pek çok maddi ve manevi olumsuzluğu da beraberinde getirir. Yaşadıkları pis alanlardan taşıdığı birçok virüs ve mikrobu insanların yaşam alanlarına taşıyarak, salya ve dışkı yoluyla yiyeceklerin üzerine bulaştırır. Bunun neticesinde ise birçok bulaşıcı, kalıcı ve ölümcül sonuçlara sebebiyet verir.

Yaşam alanlarına girdiğinde hızlı bir şekilde üreyip istila haline dönüşen canlılar şunlardır; hamam böceği, kalorifer böceği, pire, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, deri böceği, gümüş böceği, kulağa kaçan böceği,  bit, kene, tahta kurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele ve tüm fare çeşitleridir.

Arnavutköy bölgesinde böcek ve fare türü olarak en çok şikayet aldığımız bölgeler; Adnan Menderes, Anadolu, Arnavutköy merkez, Atatürk, Baklalı, Balaban,  Boğazköy İstiklal, Bolluca, Boyalık, Çilingir, Deliklikaya, Dursunköy, Durusu, Fatih, Hacımaşlı, Hadımköy, Haraççı, Hastane, Hicret, İmrahor, İslambey, Karaburun, Karlıbayır, M. Fevzi Çakmak, Mavigöl, Mehmet Akif Ersoy, Mustafa Kemal Paşa, Nenehatun, Ömerli, Sazlıbosna, Taşoluk, Tayakadın, Terkos, Yassıören, Yavuz Selim, Yeniköy, Yeşilbayır ve Yunus Emre mahalleleridir.

Sizde kişisel veya toplumsal yaşam alanlarınız içinde herhangi bir böcek veya fare sorunu yaşıyorsanız, 7/24 aktif olan müşteriz hizmetlerimizi arayarak, ilaçlama uygulamaları hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde ekonomik ve standart fiyattadır.

Arnavutköy Böcek İlaçlama Fiyatları, böceklerin yoğunluğuna, böcek türlerine ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre belirlenmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

Benzer İçerikler

İncirköy böcek ilaçlama

admin | Kasım 22, 2017 | 0

Böcekler insan sağlığı açısından son derece zararlı canlılardır. İncirköy böcek ilaçlama olarak Beykoz’un tüm semtlerinde vermiş olduğumuz böcek ilaçlama, pire ilaçlama, fare ilaçlama ve diğer haşere türlerine karşı ilaçlama uygulamalarımız…

Kadıköy Böcek İlaçlama

admin | Kasım 18, 2017 | 0

Doğada yalnız değiliz. Hayvanlar, bitkiler, mikroorganizmalar tümden ekosistemi oluşturmaktadır.  Çevremizde bulunan her türlü canlı ile aynı yerde yaşayamamaktayız. Bu canlılardan bazıları evcil hayvanlarımız olarak yanımızda yer alabiliyorken, diğerleri ile yan…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HİZMET BÖLGELERİMİZ

7/24 BİZE ULAŞIN

İstanbul Avrupa
0(212) 853 73 66

İstanbul Anadolu
0(216) 494 15 67

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

Referanslar

Etiket Bulutu