Beykoz böcek ilaçlama

admin | Kasım 1, 2017 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Böcekler eklembacaklılar sınıfına mensup olan ve gövdeleri baş, göğüs, karın olarak eklemlere ayrılan çoğu kanatlı canlılardır. Tırtıl, kurt ve kelebek dışında kalan küçük hayvancıklara böcek denir. Dünya üzerinde zararlı ve zararsız olmak üzere birçok böcek çeşidi bulunur. Tüm kıtalara yayılmış olan bu türün giderek artan bir nesli vardır. Aynı zamanda insan dışındaki canlılar arasında nüfusu en kalabalık olan sınıftır. İnsanlara birçok bulaşıcı hastalık bu ufak canlılardan geçer. Bunlara örnek verecek olursak veba, grip, verem, tifüs, dizanteri, akdeniz ateşi ve kırım kongo kanamalı ateşi gibi bilinen hastalıkların yanı sıra, alerjik sendromlar ve reaksiyonlara neden olabilmektedirler.
Yaşam alanlarımızı, kendimizi, ailemizi ve özellikle çocukları her zaman bu tehlikeye karşı korumalıyız. Böcek istilaları sonucunda çok sayıda insan hem maddi hem de manevi birçok kayba uğrayabilir. Bunun önüne geçmek için evlerde, iş yerleri, hastane, okul ve fabrika gibi toplumun çok sık kullandığı alanlarda tedbir almak şarttır.
Yıllardır İstanbul genelinde tüm ilçelerde verdiğimiz ilaçlama hizmetleri Beykoz’da da tüm hızıyla faaliyetini sürdürmektedir. 7*24 her bölgeye hem insan kaynakları olarak hem de ilaçlama ekibi olarak hizmet vermekteyiz. Uzman ekibimizin ilaçlama yapılacak olan alanda böceğin türünü ve alanın büyüklüğünü kontrol ettikten sonra ilaçlama hizmetine başlar. Bu maddeler doğrultusunda ilaçlama türü belirlenir. Kendiniz ve sevdiklerinizin sağlığı, güvenliği için haşerelere karşı mücadelede her zaman firmamızla birlikte yanınızdayız.

Related Posts

İncirköy böcek ilaçlama

admin | Kasım 22, 2017 | 0

Böcekler insan sağlığı açısından son derece zararlı canlılardır. İncirköy böcek ilaçlama olarak Beykoz’un tüm semtlerinde vermiş olduğumuz böcek ilaçlama, pire ilaçlama, fare ilaçlama ve diğer haşere türlerine karşı ilaçlama uygulamalarımız…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HİZMET BÖLGELERİMİZ

7/24 BİZE ULAŞIN

İstanbul Avrupa
0212 451 09 83
İstanbul Anadolu
0216 337 76 66
Kocaeli
0262 641 98 72
İzmir
0232 445 34 79

Referanslar

Etiket Bulutu