Beykoz böcek ilaçlama

Beykoz böcek ilaçlama

Böcekler eklembacaklılar sınıfına mensup olan ve gövdeleri baş, göğüs, karın olarak eklemlere ayrılan çoğu kanatlı canlılardır. Tırtıl, kurt ve kelebek dışında kalan küçük hayvancıklara böcek denir. Dünya üzerinde zararlı ve zararsız olmak üzere birçok böcek çeşidi bulunur. Tüm kıtalara yayılmış olan bu türün giderek artan bir nesli vardır. Aynı zamanda insan dışındaki canlılar arasında nüfusu en kalabalık olan sınıftır. İnsanlara birçok bulaşıcı hastalık bu ufak canlılardan geçer. Bunlara örnek verecek olursak veba, grip, verem, tifüs, dizanteri, akdeniz ateşi ve kırım kongo kanamalı ateşi gibi bilinen hastalıkların yanı sıra, alerjik sendromlar ve reaksiyonlara neden olabilmektedirler.
Yaşam alanlarımızı, kendimizi, ailemizi ve özellikle çocukları her zaman bu tehlikeye karşı korumalıyız. Böcek istilaları sonucunda çok sayıda insan hem maddi hem de manevi birçok kayba uğrayabilir. Bunun önüne geçmek için evlerde, iş yerleri, hastane, okul ve fabrika gibi toplumun çok sık kullandığı alanlarda tedbir almak şarttır.
Yıllardır İstanbul genelinde tüm ilçelerde verdiğimiz ilaçlama hizmetleri Beykoz’da da tüm hızıyla faaliyetini sürdürmektedir. 7*24 her bölgeye hem insan kaynakları olarak hem de ilaçlama ekibi olarak hizmet vermekteyiz. Uzman ekibimizin ilaçlama yapılacak olan alanda böceğin türünü ve alanın büyüklüğünü kontrol ettikten sonra ilaçlama hizmetine başlar. Bu maddeler doğrultusunda ilaçlama türü belirlenir. Kendiniz ve sevdiklerinizin sağlığı, güvenliği için haşerelere karşı mücadelede her zaman firmamızla birlikte yanınızdayız.

Yorum Yaz