Böcek İlaçlama

Böcek İlaçlama

Böceklerin varlığı insanların yaşam sürdüğü alanları risk altına alarak huzursuzluğa neden olmaktadır. Çok sayıda türe sahip olan böcekler farklı farklı türlerde karşımıza çıkarlar. Türüne göre verdikleri zararlar da değişen böcek türleri, açık ve kapalı birçok alan içerisinde görülebilirler. Böceklerin türünü bilemeden müdahale etmek doğru değildir. Bu nedenle böcek ilaçlaması alanında bilgi ve tecrübe sahibi kişiler tarafından belirlenerek yapılmalıdır. Beykoz böcek ilaçlama servisimiz Beykoz ilçesinde oluşan tüm haşere sorunlarıyla ilgilenmektedir. Beykoz ilçesinin tüm semtlerine ilaçlama ekiplerimizi en kısa sürede ulaştırıyoruz.

Periyodik İlaçlamanın Önemi

Böcekler yılın her mevsimi görülse de en çok yaz aylarında sorun oluşturmaktadır. Çünkü yeşil alanların canlanmasıyla birlikte böceklerde yoğun olarak üremeye başlarlar. Doğa ortamında üreyerek çoğalan böcekler çeşitli yollardan yanı başımıza kadar ulaşırlar. İlaçlama uygulamalarının periyodik olarak yeşil alanlara uygulanması oldukça önemlidir. Böylece böcekler çoğalamadan etkisiz hale dönüşürler. Beykoz’da ilaçlama hizmetimiz uzman ilaçlama personellerimiz tarafından periyodik olarak da uygulanmaktadır.

Yoğun Olarak Görülen Böcek Türleri;

kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, ağaç kurdu, çekirge, güve, eşek arısı,  mobilya böceği, mayt, halı böceği, uyuz böceği, ağaç böceği, kırkayak, akar

Böcek ilaçlama firmaları tarafından alacağınız uzman destek sayesinde tüm böcek türlerinden bulunduğunuz alanları koruyabilirsiniz. İlaçlama şubelerimizin tümü Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır.İlaçlama hizmetimiz 7 gün 24 saat sürmekte olup Müşteri temsilcilerimiz gün boyu destek hattımızda hizmet sağlamaktadır.

Yorum Yaz