Böceklerden Kurtulma Yolları

admin | Temmuz 22, 2018 | 0 | İlaçlama

Haşerelerin dünya üzerinde ve ülkemizde çok sayıda bulunması sonucu ile onlara karşı pek çok işlem yapılmakta, hemen hepsinden kurtulmak için pek çok çözüm aranmaktadır. Peki bireysel yöntemlerle böceklerden kurtulmak mümkün müdür? Böceklerden kurtulma yolları nelerdir?

  • Haşerelerden kurtulmak için yapılması gereken en önemli şey, evin, iş yerinin, bahçelerin temizliğine önem vermektir. Evinizi sık sık süpürebilir, silebilirsiniz. Çöpleri asla evin içinde bırakmamalı, evinize ayakkabı ile girmemeli ve ortalıkta yiyecek bırakmamalısınız.
  • Pencerelerinize mutlaka sineklik veya tel taktırarak, haşerelerin evinize girmesini önleyebilirsiniz.
  • Evinizde evcil hayvan besliyorsanız onların bakımını mutlaka sık sık yapmalı, temizliklerine önem vermelisiniz.
  • Böceklerden kurtulma yolları konusunda en garantili ve etkili çözüm böcek ilaçlaması yaptırmaktır. Bu sayede hem başka şeylerle uğraşmamış hem de en pratik şekilde haşerelerden kurtulmuş olursunuz. Böceklerin sağlığımız üzerine verdikleri zarardan, böcek ısırıklarından ve kötü görüntüden de tamamen kurtulmuş oluruz.

Böcek ve haşerelerin zararları insanlardan tutunda hayvanlara, besinlere, ekili dikili ürünlere, eşyalara kadar uzun bir listeye kadar uzanmaktadır. Hayvanlarda ve insanlarda görülen hastalıkların birçoğunun nedeni böcek ve haşerelerin taşıdıkları bakteri, virüs ve mikroplardır. Bunlar çeşitli yollarla ve hızla üreyen zararlı böcek ve haşereler ile bulunduğumuz alanlara çok kolay bir şekilde girebilmekte ve insan sağlığını tehdit etmektedir. Geçmişte veba, tifo, kolera gibi ciddi boyutlarda ölüme sebep olan hastalıkların en önemli sebeplerinden biri olan böcek ve haşereler ile mücadele artık modern yöntemlerle yapılmaktadır. Artık günümüzde ilaçlama şirketleri tarafından yapılan bu modern ilaçlama sayesinde bu tür böcek ve haşerelerden tamamen kurtulabilirsiniz.
Yaşadığımız alanlara rahatlıkla girebilen haşere ve böcekler taşıdıkları bütün mikropları birçok yolla yiyeceklere, eşyalara bıraktıkları gibi doğrudan ısırma ve kan emme özellikleriyle de insanlara bulaştırabilmektedirler.

Beykoz Böcek İlaçlama şirketi olarak sunduğumuz tüm hizmetlerimiz sizleri hiç yormadan ve uğraştırmadan en garantili sonuçlarla uygulanmaktadır. En az 50 türden fazla haşere üzerinde hizmet veren firmamız hamam böcekleri, kalorifer böcekleri, uyuz böceği, kakalak, kertenkele, pire, kene, tespih böceği, çıyan, kurtçuk, tahtakurusu gibi tüm haşerelerde Sağlık Bakanlığı ve TSE onaylı ilaçlarla hizmet vermektedir. Bizlere ulaşmak için çağrı merkezlerimizi haftanın her günü arayabilirsiniz.

Benzer İçerikler

ortacesme-bocek-ilaclama

Ortaçeşme Böcek İlaçlama

admin2 | Kasım 10, 2018 | 0

Firmamız; Beykoz merkezli olarak kurulsa da İstanbul, İzmir ve Kocaeli'de tüm ilçe ve köylere ilaçlama hizmetlerini ulaştırmaktadır. Gerçekleştirdiği yöntemler insan sağlığını tehdit etmeyen, haşereler üzerinde kesin sonuç veren tekniklerdir. Ortaçeşme Böcek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir