Ev ilaçlama Fiyatları

admin2 | Temmuz 2, 2018 | 0 | İlaçlama

Ev ilaçlama Fiyatları, böcek ve haşereler yaşamımızı tehdit eden son derece tehlikeli organizmalardır. Önlem alınmadığı takdirde çok ciddi sağlık sorunlarına yol açabileceği söz konusudur.

Küresel ısınma, kentsel dönüşüm, ekolojik sistemin bozulması, çevre kirliliğine karşı olan duyarsızlık nedeniyle bir takım böcek ve haşerelere rastlamak mümkün.

Sağlımızı olumsuz etkileyen böcek ve haşereler

Hamam böceği, kulağakaçan, bit, pire, kene, akrep, tespih böceği, gümüş böceği, karınca, örümcek, fare, tahta kurusu, tahta kurdu, kırkayak, sivrisinek, kara sinek, kene, kalorifer böceği, salyangoz, mite, akarlar, uyuz böceği…vb

Ev ilaçlama Fiyatları
Ev ilaçlama Fiyatları

Bu böcek ve haşerelere karşı bireysel olarak müdahale etmek zordur bu nedenle mutlaka profesyonel ve kesin sonuç veren bir ilaçlama şirketine başvurmak gerekir.

Beykoz Böcek ilaçlama Şirketi, Beykoz’un tüm mahalle, cadde ve sokaklarına günün 7/24 saati hizmet sunmaktadır. Kullanılan ilaçlar sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare istasyonlarıdır. Çevreye ve insanlara zararı olmayıp tamamen böcek ve haşerelere yönelik üretilmiştir ve Sağlık Bakanlığınca onaylıdır.

Dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği ev, hastane, iş yerleri, gemi, bahçe..vb açık ve kapalı alanlarda ilaçlama yapıldığı gibi bir çok okul için de böcek ilaçlama yapılmaktadır. İlaçlamayı yapan firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Beykoz Böcek ilaçlama ilaçlama Şirketi’dir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin, okulların ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Böcek ve haşerelere karşı acil önlem almadığınız takdirde çok ciddi bir takım hastalıklara yakalanmanız mümkün. Bu hastalıklar böbrek yetmezliği, akciğer kanamaları, lenf hastalıkları, kas ve kemik hastalıkları, bağırsak enfeksiyonları, tifüs, sarı humma, dang humma, hepatit, mide hastalıkları, gıda zehirlenmesi, fil hastalığı, AIDS, kanser, alerjik hastalıkları, cilt hastalıkları, verem, veba…vb

Böcek ve haşereler evlerin en çok mutfak ve banyolarında yaşarlar bu nedenle bu alanların mutlaka her gün hijyen olması gerekmektedir.

Ev ilaçlama Fiyatları, böcek ve haşerelerin türlerine, yoğunluklarına ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre değişim göstermektedir.

 

Benzer İçerikler

ortacesme-bocek-ilaclama

Ortaçeşme Böcek İlaçlama

admin2 | Kasım 10, 2018 | 0

Firmamız; Beykoz merkezli olarak kurulsa da İstanbul, İzmir ve Kocaeli'de tüm ilçe ve köylere ilaçlama hizmetlerini ulaştırmaktadır. Gerçekleştirdiği yöntemler insan sağlığını tehdit etmeyen, haşereler üzerinde kesin sonuç veren tekniklerdir. Ortaçeşme Böcek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir