Ev İlaçlama

admin | Mayıs 4, 2015 | 0 | İlaçlama

Böceklerden kurtulmak ve sağlıklı yaşam alanlarında yaşamak için güvenilir böcek ilaçlama firmalarından hizmet almanız gerekmektedir. Evde haşere ile mücadele eden servislerimiz, ev ilaçlama işlemlerini uzmanlar tarafından gerçekleştirmektedir.

Beykoz ev ilaçlama servislerimiz, ilçedeki tüm semtlere hizmet sunmaktadır. Hizmetlerimiz, İstanbul ilinin tüm ilçelerini kapsamaktadır. Böcek ilaçlama hizmetlerimizle, evde bulunan zararlı böcekleri etkisiz hale getirmekteyiz. Çeşitli yöntemler ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanarak, yaşam alanlarınızı dezenfekte etmekteyiz.

Haşere İlaçlama Tekniklerimiz

  • Sıvı ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama

Fare istasyonları da kullanmaktayız. Servislerimiz, fare ilaçlama hizmeti de vermektedir. Evdeki fareleri kontrol altına almaktayız. Fareler de böcekler kadar zararlıdır. İnsan sağlığına zararlıdır. Çeşitli salgın hastalıkların yayılmasını sağlamakta ve gıda zehirlenmelerine neden olmaktadır. Evde bulunan fare, besinlerimizin üzerinde gezinmektedir. Aynı zamanda, eşyalarımızı kemirerek maddi hasara yol açmaktadır. Profesyonel personellerle detaylı olarak ev ilaçlama işlemi yapılarak, kontrol altına alınabilir.

Fare Eve Nasıl Girer?

Farelerin, sert tırnakları vardır. Güçlü tırnakları ile yüksek binalara bile tırmanabilirler. Kafa yapıları çok serttir. Vücutları elastiktir. Dolayısıyla, buldukları delikten kolayca yaşam alanlarınıza geçiş sağlayabilirler.

Yaşadığımız alanlara rahatlıkla girebilen haşere ve böcekler taşıdıkları bütün mikropları birçok yolla yiyeceklere, eşyalara bıraktıkları gibi doğrudan ısırma ve kan emme özellikleriyle de insanlara bulaştırabilmektedirler.

Evde Bulunan Haşere ve Kemirgen Türleri

Kalorifer böceği, sinek, akrep, örümcek, bit, kör fare, karafatma, tahtakurdu, Alman hamam böceği, lağım faresi, uyuz böceği, teşbih böceği, akar, sivrisinek, hamam böceği, mayt, tatarcık, güve, kulağakaçan böceği, kırkayak, mite, tahtakurusu, fındık faresi, çatı faresi, halı böceği, çekirge, gümüş böceği, Amerikan hamam böceği, kakalak, çıyan, sıçan, yaban arısı, salyangoz, kene, karınca, pire, ev faresi, eşek arısı,   yılan, kertenkele, pamuk faresi.

Birçok böcek ve kemirgeni kontrol altına aldığımız ev ilaçlama hizmetlerimiz, fiyatları bakımından uygundur. Sektördeki en düşük fiyatlarla işlem yapılmaktadır. Hizmetlerimiz, yılın 365 günü ve günün her saati sürmektedir. Sizlerden gelen randevu ve hizmet talepleri, anında değerlendirilmektedir. Kaliteli hizmeti, bütçenizi sarsmadan kurumsal bir firmadan almak için bizi arayın.

Benzer İçerikler

Beykoz İlaçlama Ustası

admin2 | Eylül 14, 2018 | 0

Böcek ilaçlama konusu pek çok insanın tereddütle yaklaştığı, pek çok sebepten dolayı mecbur kalmadıkça başvurmadığı bir yol olarak karşımıza çıkıyor. Kimi insan, böcek ilaçlama firmalarının yüksek meblağlar istemesinden şikayetçiyken, kimileri…

Ev ilaçlama Fiyatları

admin2 | Temmuz 2, 2018 | 0

Ev ilaçlama Fiyatları, böcek ve haşereler yaşamımızı tehdit eden son derece tehlikeli organizmalardır. Önlem alınmadığı takdirde çok ciddi sağlık sorunlarına yol açabileceği söz konusudur. Küresel ısınma, kentsel dönüşüm, ekolojik sistemin…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HİZMET BÖLGELERİMİZ

7/24 BİZE ULAŞIN

İstanbul Avrupa
0(212) 853 73 66

İstanbul Anadolu
0(216) 494 15 67

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

Referanslar

Etiket Bulutu