Ev İlaçlama

admin | Ağustos 6, 2018 | 0 | İlaçlama

Böceklerden kurtulmak ve sağlıklı yaşam alanlarında yaşamak için güvenilir böcek ilaçlama firmalarından hizmet almanız gerekmektedir. Evde haşere ile mücadele eden servislerimiz, ev ilaçlama işlemlerini uzmanlar tarafından gerçekleştirmektedir.

Beykoz ev ilaçlama servislerimiz, ilçedeki tüm semtlere hizmet sunmaktadır. Hizmetlerimiz, İstanbul ilinin tüm ilçelerini kapsamaktadır. Böcek ilaçlama hizmetlerimizle, evde bulunan zararlı böcekleri etkisiz hale getirmekteyiz. Çeşitli yöntemler ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanarak, yaşam alanlarınızı dezenfekte etmekteyiz.

Haşere İlaçlama Tekniklerimiz

  • Sıvı ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama

Fare istasyonları da kullanmaktayız. Servislerimiz, fare ilaçlama hizmeti de vermektedir. Evdeki fareleri kontrol altına almaktayız. Fareler de böcekler kadar zararlıdır. İnsan sağlığına zararlıdır. Çeşitli salgın hastalıkların yayılmasını sağlamakta ve gıda zehirlenmelerine neden olmaktadır. Evde bulunan fare, besinlerimizin üzerinde gezinmektedir. Aynı zamanda, eşyalarımızı kemirerek maddi hasara yol açmaktadır. Profesyonel personellerle detaylı olarak ev ilaçlama işlemi yapılarak, kontrol altına alınabilir.

Fare Eve Nasıl Girer?

Farelerin, sert tırnakları vardır. Güçlü tırnakları ile yüksek binalara bile tırmanabilirler. Kafa yapıları çok serttir. Vücutları elastiktir. Dolayısıyla, buldukları delikten kolayca yaşam alanlarınıza geçiş sağlayabilirler.

Yaşadığımız alanlara rahatlıkla girebilen haşere ve böcekler taşıdıkları bütün mikropları birçok yolla yiyeceklere, eşyalara bıraktıkları gibi doğrudan ısırma ve kan emme özellikleriyle de insanlara bulaştırabilmektedirler.

Evde Bulunan Haşere ve Kemirgen Türleri

Kalorifer böceği, sinek, akrep, örümcek, bit, kör fare, karafatma, tahtakurdu, Alman hamam böceği, lağım faresi, uyuz böceği, teşbih böceği, akar, sivrisinek, hamam böceği, mayt, tatarcık, güve, kulağakaçan böceği, kırkayak, mite, tahtakurusu, fındık faresi, çatı faresi, halı böceği, çekirge, gümüş böceği, Amerikan hamam böceği, kakalak, çıyan, sıçan, yaban arısı, salyangoz, kene, karınca, pire, ev faresi, eşek arısı,   yılan, kertenkele, pamuk faresi.

Birçok böcek ve kemirgeni kontrol altına aldığımız ev ilaçlama hizmetlerimiz, fiyatları bakımından uygundur. Sektördeki en düşük fiyatlarla işlem yapılmaktadır. Hizmetlerimiz, yılın 365 günü ve günün her saati sürmektedir. Sizlerden gelen randevu ve hizmet talepleri, anında değerlendirilmektedir. Kaliteli hizmeti, bütçenizi sarsmadan kurumsal bir firmadan almak için bizi arayın.

Benzer İçerikler

beykoz-ortacesme-bocek-ilaclama

Beykoz Ortaçeşme Böcek İlaçlama

admin2 | Kasım 10, 2018 | 0

Firmamız; Beykoz merkezli olarak kurulsa da İstanbul, İzmir ve Kocaeli'de tüm ilçe ve köylere ilaçlama hizmetlerini ulaştırmaktadır. Gerçekleştirdiği yöntemler insan sağlığını tehdit etmeyen, haşereler üzerinde kesin sonuç veren tekniklerdir. Ortaçeşme Böcek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir