Ev İlaçlama

admin | Mayıs 4, 2015 | 0 | İlaçlama

Böceklerden kurtulmak ve sağlıklı yaşam alanlarında yaşamak için güvenilir böcek ilaçlama firmalarından hizmet almanız gerekmektedir. Evde haşere ile mücadele eden servislerimiz, ev ilaçlama işlemlerini uzmanlar tarafından gerçekleştirmektedir.

Beykoz ev ilaçlama servislerimiz, ilçedeki tüm semtlere hizmet sunmaktadır. Hizmetlerimiz, İstanbul ilinin tüm ilçelerini kapsamaktadır. Böcek ilaçlama hizmetlerimizle, evde bulunan zararlı böcekleri etkisiz hale getirmekteyiz. Çeşitli yöntemler ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanarak, yaşam alanlarınızı dezenfekte etmekteyiz.

Haşere İlaçlama Tekniklerimiz

  • Sıvı ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama

Fare istasyonları da kullanmaktayız. Servislerimiz, fare ilaçlama hizmeti de vermektedir. Evdeki fareleri kontrol altına almaktayız. Fareler de böcekler kadar zararlıdır. İnsan sağlığına zararlıdır. Çeşitli salgın hastalıkların yayılmasını sağlamakta ve gıda zehirlenmelerine neden olmaktadır. Evde bulunan fare, besinlerimizin üzerinde gezinmektedir. Aynı zamanda, eşyalarımızı kemirerek maddi hasara yol açmaktadır. Profesyonel personellerle detaylı olarak ev ilaçlama işlemi yapılarak, kontrol altına alınabilir.

Fare Eve Nasıl Girer?

Farelerin, sert tırnakları vardır. Güçlü tırnakları ile yüksek binalara bile tırmanabilirler. Kafa yapıları çok serttir. Vücutları elastiktir. Dolayısıyla, buldukları delikten kolayca yaşam alanlarınıza geçiş sağlayabilirler.

Evde Bulunan Haşere ve Kemirgen Türleri

Kalorifer böceği, sinek, akrep, örümcek, bit, kör fare, karafatma, tahtakurdu, Alman hamam böceği, lağım faresi, uyuz böceği, teşbih böceği, akar, sivrisinek, hamam böceği, mayt, tatarcık, güve, kulağakaçan böceği, kırkayak, mite, tahtakurusu, fındık faresi, çatı faresi, halı böceği, çekirge, gümüş böceği, Amerikan hamam böceği, kakalak, çıyan, sıçan, yaban arısı, salyangoz, kene, karınca, pire, ev faresi, eşek arısı,   yılan, kertenkele, pamuk faresi.

Birçok böcek ve kemirgeni kontrol altına aldığımız ev ilaçlama hizmetlerimiz, fiyatları bakımından uygundur. Sektördeki en düşük fiyatlarla işlem yapılmaktadır. Hizmetlerimiz, yılın 365 günü ve günün her saati sürmektedir. Sizlerden gelen randevu ve hizmet talepleri, anında değerlendirilmektedir. Kaliteli hizmeti, bütçenizi sarsmadan kurumsal bir firmadan almak için bizi arayın.

Related Posts

Lağım faresi ilaçlama

admin | Aralık 15, 2017 | 0

Beykoz böcek ilaçlama firması yaşam alanlarınıza giren tüm böcek ve fare çeşitlerine karşı olduğu gibi, lağım faresi ilaçlama uygulaması da vermektedir. Lağım fareleri kemirgen türleri arasında en pis canlılar arasındadır.…

Akrep ilaçlama uygulaması

admin | Kasım 29, 2017 | 0

Eklem bacaklılar sınıfının 4 ayaklı, önde 2 kıskacı bulunan hayvan türü olan akreplerin tümü zehirlidir. Beykoz böcek ilaçlama olarak yıllardan beri vermiş olduğumuz kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışını akrep…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HİZMET BÖLGELERİMİZ

7/24 BİZE ULAŞIN

İstanbul Avrupa
0212 451 09 83
İstanbul Anadolu
0216 337 76 66
Kocaeli
0262 641 98 72
İzmir
0232 445 34 79

Referanslar

Etiket Bulutu