Evdeki Pire Nasıl Yok Edilir ?

admin | Eylül 16, 2015 | 0 | İlaçlama

Evlerdeki pire nasıl yok edilir? Pireler, özellikle orta çağdan itibaren pek çok insanın ölümüne kadar neden olmuş, pek çok hastalığı yaymış, oldukça tehlikeli haşerelerdendir. Pirelerden kurtulmak için pek çok yola başvurulmuşsa da iyi bir pire ilaçlama firmasının yardımı olmadan onlardan kurtulmak imkansız olmuştur. Pireler özellikle de evcil hayvan bulunan evlerde bulunduğundan ve çok hızlı çoğaldıklarından dolayı evdeki pire nasıl yok edilir sorusunun cevabı ile ilgilenilmiştir. Beykoz Böcek İlaçlama firmamız geliştirdiği yöntem ve uygulamalar ile teknolojiyi takip eden sektörün öncü isimlerinden biridir. Sizin de başınız haşereler ile dertte ise firmamızı 7/24 arayabilir, uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

Pire İle Mücadele

Pire ile mücadele için yapılması gereken ilk şey ilaçlama şirketinden yardım almaktır. Özellikle periyodik ilaçlama uygulamaları yapılması, bu haşerelerden kurtulmak için oldukça önemlidir. Pire ile mücadele için alınacak önlemler sorunu kökten çözmeyen kısmi çareler üretir.  Pire ile mücadele için alınacak önlemleri sıralayacak olursak;

  • İlaçlama uygulamalarının yanında evlerde temizliğe dikkat etmek, ıslak ve kuru temizlik yapmak gibi önlemlerle de pirelerin sayılarının azalmasında önemli rol oynamaktadır.
  • Aynı zamanda pire şikayetlerine neden olan evcil hayvanların da bakımını yaptırmak gereklidir.
  • Pirelerin olduğu evlerde genellikle fare, hamam böceği, bit, kakalak gibi haşereler de sıklıkla olabilmektedir. Bu nedenle pirelerden bir an önce kurtulmak gerekir.
  • Zemin katlarda oturanların pencerelerine sineklik taktırması da yine pireler ve diğer haşereler için önleyici olabilmektedir. Fakat haşereler evlere çok farklı yerlerden girmektedir.

Pirelerin gerek boyutlarından dolayı gerek aşırı hareketli olmalarından dolayı onlarla mücadele etmek oldukça zordur. Bu nedenle de tek başınıza yapacağınız pire ilaçlama işlemlerinden hiçbir şekilde garantili sonuç alamazsınız.

Pire İlaçlama Yöntemleri

Pire ilaçlama yöntemleri firmamız tarafından belirlenirken haşerenin türü, bulunduğu alan ve yoğunluğu ana unsurlar arasında yer alır. Sıcaklıkların yükselmesi ile beraber yünlü kıyafetler ve hayvanların üzerinden yayılma alanı bulan pireler ile profesyonel böcek ilaçlama yöntemleri ile kurtulabilirsiniz. Firmamızda pire ilaçlama yöntemleri başlıklar altında toplanacak olursa;

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama

Beykoz’da sizlere her zaman kesin çözüm sunan Beykoz Haşere İlaçlama firmamız, haftanın 7 günü, günün 24 saati ulaşabileceğiniz bir ilaçlama firması olarak sizlere hizmet sunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Tahtakurusu Nasıl Yok Edilir ? başlıklı makalemizde Beykoz ilaçlama, tahtakurusu ilaçlama ve Tahtakurusu Nasıl Yok Edilir hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

Ev ilaçlama Fiyatları

admin2 | Temmuz 2, 2018 | 0

Ev ilaçlama Fiyatları, böcek ve haşereler yaşamımızı tehdit eden son derece tehlikeli organizmalardır. Önlem alınmadığı takdirde çok ciddi sağlık sorunlarına yol açabileceği söz konusudur. Küresel ısınma, kentsel dönüşüm, ekolojik sistemin…

Bakırköy Böcek ilaçlama Fiyatları

admin2 | Haziran 26, 2018 | 0

Bakırköy Böcek ilaçlama Fiyatları, Bakırköy Avrupa Yakası'nda bulunan eşsiz doğa güzelliğiyle dikkat çeken, kültür, sanat, eğlence ve alışveriş merkezleriyle popüler ilçelerden biridir. Hayatımızı tehdit eden böcek ve haşereler Bakırköy'de özellikle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HİZMET BÖLGELERİMİZ

7/24 BİZE ULAŞIN

İstanbul Avrupa
0(212) 853 73 66

İstanbul Anadolu
0(216) 494 15 67

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

Referanslar

Etiket Bulutu