Fare Yakalama Teknikleri

admin | Eylül 4, 2015 | 0 | İlaçlama

Fareler dünya üzerinde her kara parçasında bulunabilen ve oldukça farklı türlere sahip olan haşerelerden biridir. Böceklerle aralarında hayvan türü olmaları dışında hiçbir ortaklık olmamasına rağmen yine de bu haşereler gibi, fare ilaçlama firmalarının yardımı ile yok edildiğinden haşere olarak sayılmaktadır.

Fare Türleri ve Farelerin Özellikleri

Genellikle ülkemizde bariz fare ayrımı yapılmamaktadır. Çoğunlukla lağım faresi ya da fındık faresi olarak ayrılan fareler, aslında ev faresi, çatı faresi, pamuk faresi gibi de sınıflandırılmaktadır. Kemirgenler familyasına ait olan fareler, uzun kuyrukları ve tüylü vücutları ile bilinirler. Çoğu zaman bahçelerde olan otlarla, böcek artıkları ya da yemek artıkları ile beslenirler.

Evde Fare Olduğunu Anlamanın Yolları

Evimizde fare olup olmadığından emin değilsek birkaç noktaya dikkat ederek farelerin varlığı hakkında emin olabiliriz. Örneğin yerlerde parlak tüyler varsa, tıkırtı sesleri duyuyorsak, çöpler ya da içinde yiyecek olan poşetler yırtılmışsa evimizde farelerin olduğuna emin olabiliriz.

Fare İle Mücadele

Farelerle mücadele ederken yapılması gereken en önemli şey fare yakalama teknikleri ile uğraşmak değil, fare ilaçlama yöntemlerine başvurmaktır. Bunu da iyi bir ilaçlama firması gerçekleştirmektedir. Özellikle artık revaçta olan ve en temiz, garantili şekilde uygulanan fare istasyonları ile farelerden en hızlı şekilde kurtulabilirsiniz. Beykoz’da siz değerli halkımıza en pratik ilaçlama yöntemlerini ve  böceklerden kurtulma yollarını sunan Beykoz Böcek İlaçlama şirketimiz, daima hizmetinizdedir.

Benzer İçerikler

Ev ilaçlama Fiyatları

admin2 | Temmuz 2, 2018 | 0

Ev ilaçlama Fiyatları, böcek ve haşereler yaşamımızı tehdit eden son derece tehlikeli organizmalardır. Önlem alınmadığı takdirde çok ciddi sağlık sorunlarına yol açabileceği söz konusudur. Küresel ısınma, kentsel dönüşüm, ekolojik sistemin…

Bakırköy Böcek ilaçlama Fiyatları

admin2 | Haziran 26, 2018 | 0

Bakırköy Böcek ilaçlama Fiyatları, Bakırköy Avrupa Yakası'nda bulunan eşsiz doğa güzelliğiyle dikkat çeken, kültür, sanat, eğlence ve alışveriş merkezleriyle popüler ilçelerden biridir. Hayatımızı tehdit eden böcek ve haşereler Bakırköy'de özellikle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HİZMET BÖLGELERİMİZ

7/24 BİZE ULAŞIN

İstanbul Avrupa
0(212) 853 73 66

İstanbul Anadolu
0(216) 494 15 67

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

Referanslar

Etiket Bulutu