İncirköy böcek ilaçlama

İncirköy böcek ilaçlama

Böcekler insan sağlığı açısından son derece zararlı canlılardır. İncirköy böcek ilaçlama olarak Beykoz’un tüm semtlerinde vermiş olduğumuz böcek ilaçlama, pire ilaçlama, fare ilaçlama ve diğer haşere türlerine karşı ilaçlama uygulamalarımız İncirköy’de de devam etmektedir. Yıllardır insan sağlığınız vizyon edinen hizmet anlayışıyla İncirköy böcek ilaçlama sektörün öncü firması olmayı sürdürmektedir.

Böcekler kişilerin özel alanlarına girdiklerinde maddi ve manevi birçok olumsuzluğa neden olur. Mutfak ve banyo gibi ıslak alanlarda, mutfak dolaplarında, halı altlarında, kapı ve pencere kenarlarında barınmayı tercih eden böcekler fark edilmedikleri takdirde kısa süre içinde yumurtlayabilir. Bu üreme durumu ise böcek istilası haline dönüşecektir. Özellikle böceklerin barınabilecekleri alanlarda dahil olmak üzere kişisel alanların hijyenine dikkat edilmeli. Böcek istilalarını evde uygulanacak basit yöntemlerle engellemek mümkün değildir. Mutlaka profesyonel hizmet veren böcek ilaçlama firmalarından yardım alınması gerekir.

İncirköy böcek ilaçlama firması olarak hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahtakurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare türlerine karşı ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı firmamız tüm ruhsatlara sahiptir. Şikayetçi olduğunuz alanla ilgili araştırma için ilaçlama ekibimiz alanın büyüklüğünü, böceğin türü ve direncini tespit eder. Ardından alan için gerekli olan böcek ilaçlama çeşidine karar verilir. İlaçlama çeşitleri;

-Sprey ilaçlama

-Kokulu sprey ilaçlama

-Kokusuz sprey ilaçlama

-Jel ilaçlama

-Fare ilaçlama  olarak ayrılır.

Kişisel veya toplumsal alanlarınızda herhangi bir haşere türünden şikayetçiyseniz, İncirköy böcek ilaçlama firmamızı arayıp 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimize ulaşabilir, gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Yorum Yaz