İstanbul Böcek İlaçlama

admin | Mayıs 14, 2015 | 0 | İlaçlama

İstanbul, tarihi ve eşsiz güzellikleriyle en çok ilgi gören şehirdir. Şehrin kalabalığı ve yoğun olan nüfusu her geçen gün artmaktadır. İstanbul’un bu özelliği çoğu zaman haşere ve fare sorunlarında artışa neden olmaktadır. İnsanların bulunduğu alanlarda kendilerine beslenmek için çok sayıda yiyecek bulan haşere ve fare grupları türlerine göre beslenirler. Fare, hamam böceği, kalorifer böceği gibi canlılar her türlü yiyecek ve atıkla beslenme özelliğine sahiptir. Sivrisinek, pire, kene, tahtakurusu gibi böcekler ise insan ve hayvan kanı emerek beslenmektedir. Yapıları gereği çeşitli zararla neden olan haşere ve fareler daima etrafımızdan uzak tutulmalıdır. Böcek İlaçlama servisi olarak tüm zararlı haşere ve fare türlerinden sizi ve çevrenizi koruyoruz.

Hesaplı İlaçlama Fiyatları

İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde oluşan haşere sorunları daima uzmanlık alanımızdadır. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ilaçlama uygulamalarımız fare ve böcek türleri üzerinde en kısa zamanda kontrol sağlamaktadır. İstanbul’da böcek ilaçlama uygulamalarımız Anadolu ve Avrupa yakasını kapsamakta olup aynı ilaçlama fiyatları ile uygulanmaktadır. Hesaplı ilaçlama fiyatlarımız garantili hizmetin adresidir.

Profesyonel Hizmet

Böcek ilaçlama İstanbul hizmetimiz; Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, karınca, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan gibi tüm haşere ve fare türleri ile mücadelede profesyoneldir.

Haşere ve fareler kabusunuz olmasın! İlaçlama ekiplerimiz 7 gün 24 saat görev başınadır. İletişim numaralarından müşteri temsilcilerimize ulaşarak randevu almanız yeterli olacaktır.

Benzer İçerikler

Ev ilaçlama Fiyatları

admin2 | Temmuz 2, 2018 | 0

Ev ilaçlama Fiyatları, böcek ve haşereler yaşamımızı tehdit eden son derece tehlikeli organizmalardır. Önlem alınmadığı takdirde çok ciddi sağlık sorunlarına yol açabileceği söz konusudur. Küresel ısınma, kentsel dönüşüm, ekolojik sistemin…

Bakırköy Böcek ilaçlama Fiyatları

admin2 | Haziran 26, 2018 | 0

Bakırköy Böcek ilaçlama Fiyatları, Bakırköy Avrupa Yakası'nda bulunan eşsiz doğa güzelliğiyle dikkat çeken, kültür, sanat, eğlence ve alışveriş merkezleriyle popüler ilçelerden biridir. Hayatımızı tehdit eden böcek ve haşereler Bakırköy'de özellikle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HİZMET BÖLGELERİMİZ

7/24 BİZE ULAŞIN

İstanbul Avrupa
0(212) 853 73 66

İstanbul Anadolu
0(216) 494 15 67

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

Referanslar

Etiket Bulutu