İstanbul Böcek İlaçlama

admin | Ağustos 4, 2018 | 0 | İlaçlama

İstanbul, tarihi ve eşsiz güzellikleriyle en çok ilgi gören şehirdir. Şehrin kalabalığı ve yoğun olan nüfusu her geçen gün artmaktadır. İstanbul’un bu özelliği çoğu zaman haşere ve fare sorunlarında artışa neden olmaktadır. İnsanların bulunduğu alanlarda kendilerine beslenmek için çok sayıda yiyecek bulan haşere ve fare grupları türlerine göre beslenirler. Fare, hamam böceği, kalorifer böceği gibi canlılar her türlü yiyecek ve atıkla beslenme özelliğine sahiptir. Sivrisinek, pire, kene, tahtakurusu gibi böcekler ise insan ve hayvan kanı emerek beslenmektedir. Yapıları gereği çeşitli zararla neden olan haşere ve fareler daima etrafımızdan uzak tutulmalıdır. Böcek İlaçlama servisi olarak tüm zararlı haşere ve fare türlerinden sizi ve çevrenizi koruyoruz.

Hesaplı İlaçlama Fiyatları

İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde oluşan haşere sorunları daima uzmanlık alanımızdadır. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ilaçlama uygulamalarımız fare ve böcek türleri üzerinde en kısa zamanda kontrol sağlamaktadır. İstanbul’da böcek ilaçlama uygulamalarımız Anadolu ve Avrupa yakasını kapsamakta olup aynı ilaçlama fiyatları ile uygulanmaktadır. Hesaplı ilaçlama fiyatlarımız garantili hizmetin adresidir.

Profesyonel Hizmet

Böcek ilaçlama İstanbul hizmetimiz; Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, karınca, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan gibi tüm haşere ve fare türleri ile mücadelede profesyoneldir.

Haşere ve fareler kabusunuz olmasın! İlaçlama ekiplerimiz 7 gün 24 saat görev başınadır. İletişim numaralarından müşteri temsilcilerimize ulaşarak randevu almanız yeterli olacaktır.

Benzer İçerikler

ortacesme-bocek-ilaclama

Ortaçeşme Böcek İlaçlama

admin2 | Kasım 10, 2018 | 0

Firmamız; Beykoz merkezli olarak kurulsa da İstanbul, İzmir ve Kocaeli'de tüm ilçe ve köylere ilaçlama hizmetlerini ulaştırmaktadır. Gerçekleştirdiği yöntemler insan sağlığını tehdit etmeyen, haşereler üzerinde kesin sonuç veren tekniklerdir. Ortaçeşme Böcek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir