Kakalak böceği ilaçlama

admin | Temmuz 4, 2018 | 0 | İlaçlama

Beykoz böcek ilaçlama olarak, dünya üzerindeki diğer tüm haşere çeşitlerinin yanı sıra kakalak böceği ilaçlama uygulaması da vermekteyiz. Böcekler ekolojik döngü için ne kadar gerekli olsalar dahi yaşam alanlarına girdiklerinde sadece görüntüleriyle değil maddi  ve manevi birçok olumsuzluklarıyla sorun çıkarabiliyor.

Özellikle nemli ve sıcak ortamlarda yaşamayı seven bu tür insanların kişisel alanlarına girmeyi çok sever. Dünya üzerinde 4-5 bin adet türü bulunan kakalak böceği, hamam böceğinin bir alt türüdür. Girdikleri alanlarda geceleri sadece besin aramak için yer değiştirir. Geceleri aktif olan bu canlı, gündüzleri kapalı ve karanlık alanlarda saklanır. Az miktarda besinle uzun süre yaşayabildiği gibi kafası koptuğunda dahi 1 hafta yaşamını sürdürebilir. 1 çift kakalak böceği yaşam süresi boyunca 1 milyon yumurta bırakabilir. Son derece hızlı bir şekilde ürediğinden; kısa süre içinde fark edilmezse istila halini alacaktır. Dişi ve hamile kakalak böcekleri 2.5 cm olan, erkekleri ise 0.5 cm olan alanlardan rahatlıkla geçebilir. Yaşadığı pis ortamlardan taşıdığı virüsleri kişisel alanlara girdiklerinde salya ve dışkı yoluyla besinlerin üzerine taşıdığından birçok hastalığa neden olur. Bunlar; verem, astım, alerjik hastalıklar, mantar, hepatit ve dizanteridir. Bu hastalıklar kalıcı rahatsızlıklara neden olabildiği gibi ölümcül sonuçlarda doğurabilir.

Beykoz böcek ilaçlama olarak uzman ekibimizle beraber son derece titiz bir çalışma ile kakalak böceği ilaçlama uygulaması vermekteyiz. İlaçlama uygulamalarında dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunlar şu şekilde sıralanabilir;

-İlaçlama hizmeti alınan firmanın Sağlık Bakanlığı’nca onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahip olması

-Firmanın kullandığı ilacın insan ve hayvan sağlığı açısından zararlı olmaması

-İlaçlama uygulaması yapıldığına dair tüm evrakların ekip lideri tarafından sorumlu kişiye teslim edilmesi

Beykoz böcek ilaçlama firması olarak Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı TSE uygulamalarına uygun olarak verdiğimiz kakalak böceği ilaçlama uygulaması sonucunda şikayetçi olunan alanda uzun bir süre o haşere çeşidine rastlamanız olası değildir.

Beykoz böcek ilaçlama yıllardır insan sağlığı ve güvenliğini vizyon edinmiş bir firma olarak faaliyetlerini yürütmektedir. Sizde yaşam alanlarınızda kakalak böceğinden şikayetçiyseniz 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizi arayarak kakalak böceği ilaçlama uygulaması için gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Benzer İçerikler

beykoz-ortacesme-bocek-ilaclama

Beykoz Ortaçeşme Böcek İlaçlama

admin2 | Kasım 10, 2018 | 0

Firmamız; Beykoz merkezli olarak kurulsa da İstanbul, İzmir ve Kocaeli'de tüm ilçe ve köylere ilaçlama hizmetlerini ulaştırmaktadır. Gerçekleştirdiği yöntemler insan sağlığını tehdit etmeyen, haşereler üzerinde kesin sonuç veren tekniklerdir. Ortaçeşme Böcek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir