Kalorifer böceği ilaçlama

admin | Kasım 22, 2017 | 0 | İlaçlama

Beykoz böcek ilaçlama firması olarak hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahtakurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare türlerinin yanı sıra kalorifer böceği ilaçlama uygulaması da vermekteyiz.

Beykoz böcek ilaçlama firması yıllardır en kaliteli, güvenilir, hızlı ve ekonomik ilaçlama hizmetleriyle insan sağlığını vizyon edinerek çalışmaktadır. 6 bacaklı olduğundan hızlı hareket edebilen ve oldukça esnek yapıya sahip olan bu canlı türü kendisi için zor şartlar altında dahi olsa günlerce yaşayabilir. Günde 5 km yürüyebilme özelliğine sahip kalorifer böceği 40 dakika kadar nefesini tutabilir. Aynı zamanda 2 haftada bir yumurta paketi bıraktığından kısa sürede ürer. Genellikle su ve kanalizasyon borularından, duvar ve parke çatlaklarından, dışarıdan getirilen paketlerden insan hayatına sızan kalorifer böcekleri; kalorifer peteği borularında, mutfakta fırınların altında, kazan ve kalorifer dairelerinde barınmayı tercih eder. Bu alanlarda fark edilmediği takdirde kısa sürede istila haline dönüşebilir.

Beykoz böcek ilaçlama firması olarak, kalorifer böceği ilaçlama hizmeti veren firmamız Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı tüm belge ve ruhsatlara hakimdir. Alanında uzman ilaçlama ekibi, şikayetçi olunan ortamda yaptığı alan büyüklüğü ve böceğin direncini saptandıktan sonra kalorifer böceği ilaçlama işlemine geçilir. İnsan hayatına karşı son derece zararlı olan bu tür salya ve dışkı yoluyla insanların besinlerine birçok mikrop taşır. Bunlar canlılar üzerinde değişik virüslere neden olur. Dizanteri, verem, hepatit, astım ve antrax bu hastalıklara örnektir.

Sizde açık veya kapalı alanlarda haşere probleminden şikayetçiyseniz Beykoz böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak kalorifer böceği ilaçlama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Gerekli bilgi ve yardım için 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Related Posts

Lağım faresi ilaçlama

admin | Aralık 15, 2017 | 0

Beykoz böcek ilaçlama firması yaşam alanlarınıza giren tüm böcek ve fare çeşitlerine karşı olduğu gibi, lağım faresi ilaçlama uygulaması da vermektedir. Lağım fareleri kemirgen türleri arasında en pis canlılar arasındadır.…

Akrep ilaçlama uygulaması

admin | Kasım 29, 2017 | 0

Eklem bacaklılar sınıfının 4 ayaklı, önde 2 kıskacı bulunan hayvan türü olan akreplerin tümü zehirlidir. Beykoz böcek ilaçlama olarak yıllardan beri vermiş olduğumuz kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışını akrep…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HİZMET BÖLGELERİMİZ

7/24 BİZE ULAŞIN

İstanbul Avrupa
0212 451 09 83
İstanbul Anadolu
0216 337 76 66
Kocaeli
0262 641 98 72
İzmir
0232 445 34 79

Referanslar

Etiket Bulutu