Kalorifer böceği ilaçlama

Kalorifer böceği ilaçlama

Beykoz böcek ilaçlama firması olarak hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahtakurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare türlerinin yanı sıra kalorifer böceği ilaçlama uygulaması da vermekteyiz.

Beykoz böcek ilaçlama firması yıllardır en kaliteli, güvenilir, hızlı ve ekonomik ilaçlama hizmetleriyle insan sağlığını vizyon edinerek çalışmaktadır. 6 bacaklı olduğundan hızlı hareket edebilen ve oldukça esnek yapıya sahip olan bu canlı türü kendisi için zor şartlar altında dahi olsa günlerce yaşayabilir. Günde 5 km yürüyebilme özelliğine sahip kalorifer böceği 40 dakika kadar nefesini tutabilir. Aynı zamanda 2 haftada bir yumurta paketi bıraktığından kısa sürede ürer. Genellikle su ve kanalizasyon borularından, duvar ve parke çatlaklarından, dışarıdan getirilen paketlerden insan hayatına sızan kalorifer böcekleri; kalorifer peteği borularında, mutfakta fırınların altında, kazan ve kalorifer dairelerinde barınmayı tercih eder. Bu alanlarda fark edilmediği takdirde kısa sürede istila haline dönüşebilir.

Beykoz böcek ilaçlama firması olarak, kalorifer böceği ilaçlama hizmeti veren firmamız Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı tüm belge ve ruhsatlara hakimdir. Alanında uzman ilaçlama ekibi, şikayetçi olunan ortamda yaptığı alan büyüklüğü ve böceğin direncini saptandıktan sonra kalorifer böceği ilaçlama işlemine geçilir. İnsan hayatına karşı son derece zararlı olan bu tür salya ve dışkı yoluyla insanların besinlerine birçok mikrop taşır. Bunlar canlılar üzerinde değişik virüslere neden olur. Dizanteri, verem, hepatit, astım ve antrax bu hastalıklara örnektir.

Sizde açık veya kapalı alanlarda haşere probleminden şikayetçiyseniz Beykoz böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak kalorifer böceği ilaçlama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Gerekli bilgi ve yardım için 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Yorum Yaz