Kalorifer böceği ilaçlama

admin | Kasım 22, 2017 | 0 | İlaçlama

Beykoz böcek ilaçlama firması olarak hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahtakurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare türlerinin yanı sıra kalorifer böceği ilaçlama uygulaması da vermekteyiz.

Beykoz böcek ilaçlama firması yıllardır en kaliteli, güvenilir, hızlı ve ekonomik ilaçlama hizmetleriyle insan sağlığını vizyon edinerek çalışmaktadır. 6 bacaklı olduğundan hızlı hareket edebilen ve oldukça esnek yapıya sahip olan bu canlı türü kendisi için zor şartlar altında dahi olsa günlerce yaşayabilir. Günde 5 km yürüyebilme özelliğine sahip kalorifer böceği 40 dakika kadar nefesini tutabilir. Aynı zamanda 2 haftada bir yumurta paketi bıraktığından kısa sürede ürer. Genellikle su ve kanalizasyon borularından, duvar ve parke çatlaklarından, dışarıdan getirilen paketlerden insan hayatına sızan kalorifer böcekleri; kalorifer peteği borularında, mutfakta fırınların altında, kazan ve kalorifer dairelerinde barınmayı tercih eder. Bu alanlarda fark edilmediği takdirde kısa sürede istila haline dönüşebilir.

Beykoz böcek ilaçlama firması olarak, kalorifer böceği ilaçlama hizmeti veren firmamız Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı tüm belge ve ruhsatlara hakimdir. Alanında uzman ilaçlama ekibi, şikayetçi olunan ortamda yaptığı alan büyüklüğü ve böceğin direncini saptandıktan sonra kalorifer böceği ilaçlama işlemine geçilir. İnsan hayatına karşı son derece zararlı olan bu tür salya ve dışkı yoluyla insanların besinlerine birçok mikrop taşır. Bunlar canlılar üzerinde değişik virüslere neden olur. Dizanteri, verem, hepatit, astım ve antrax bu hastalıklara örnektir.

Böcek ve haşerelerin zararları insanlardan tutunda hayvanlara, besinlere, ekili dikili ürünlere, eşyalara kadar uzun bir listeye kadar uzanmaktadır. Hayvanlarda ve insanlarda görülen hastalıkların birçoğunun nedeni böcek ve haşerelerin taşıdıkları bakteri, virüs ve mikroplardır. Bunlar çeşitli yollarla ve hızla üreyen zararlı böcek ve haşereler ile bulunduğumuz alanlara çok kolay bir şekilde girebilmekte ve insan sağlığını tehdit etmektedir. Geçmişte veba, tifo, kolera gibi ciddi boyutlarda ölüme sebep olan hastalıkların en önemli sebeplerinden biri olan böcek ve haşereler ile mücadele artık modern yöntemlerle yapılmaktadır. Artık günümüzde ilaçlama şirketleri tarafından yapılan bu modern ilaçlama sayesinde bu tür böcek ve haşerelerden tamamen kurtulabilirsiniz.
Yaşadığımız alanlara rahatlıkla girebilen haşere ve böcekler taşıdıkları bütün mikropları birçok yolla yiyeceklere, eşyalara bıraktıkları gibi doğrudan ısırma ve kan emme özellikleriyle de insanlara bulaştırabilmektedirler.

Sizde açık veya kapalı alanlarda haşere probleminden şikayetçiyseniz Beykoz böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak kalorifer böceği ilaçlama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Gerekli bilgi ve yardım için 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Beykoz İlaçlama Ustası

admin2 | Eylül 14, 2018 | 0

Böcek ilaçlama konusu pek çok insanın tereddütle yaklaştığı, pek çok sebepten dolayı mecbur kalmadıkça başvurmadığı bir yol olarak karşımıza çıkıyor. Kimi insan, böcek ilaçlama firmalarının yüksek meblağlar istemesinden şikayetçiyken, kimileri…

Ev ilaçlama Fiyatları

admin2 | Temmuz 2, 2018 | 0

Ev ilaçlama Fiyatları, böcek ve haşereler yaşamımızı tehdit eden son derece tehlikeli organizmalardır. Önlem alınmadığı takdirde çok ciddi sağlık sorunlarına yol açabileceği söz konusudur. Küresel ısınma, kentsel dönüşüm, ekolojik sistemin…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HİZMET BÖLGELERİMİZ

7/24 BİZE ULAŞIN

İstanbul Avrupa
0(212) 853 73 66

İstanbul Anadolu
0(216) 494 15 67

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

Referanslar

Etiket Bulutu