Kalorifer Böceği İlaçlama

admin | Mayıs 22, 2015 | 0 | İlaçlama

Kalorifer böceği ilaçlama çoğu insanın ortak sorunudur. Çünkü kalorifer böceği yaşam alanlarımızda en çok görülen haşere türüdür. Böceklerin yaşam alanlarımızı yer edinmesi daima istenmeyen sakıncalı bir durumdur. Kalorifer böceği virüs ve mikrop taşıyarak önemli sağlık sorunlarına neden olur. Bu gibi böcek türlerinden kurtulmanın en garantili ve güvenilir yolu profesyonel kalorifer böceği hizmeti almaktır. İstanbul’un Beykoz ilçesinde yeşil alanların fazla olması ve nemli bir havanın hüküm sürmesi ile kalorifer böceği ve diğer tüm haşereler yaygın olarak görülür. Böyle durumlarda haşerenin çoğalmasına izin vermeden profesyonel böcek ilaçlama uygulamasını yaptırmanız sağlığınız ve ekonominiz için oldukça önemli olacaktır. Beykoz Böcek İlaçlama 20 yılı aşkın süredir İstanbul ili ve tüm ilçelerinde faaliyet göstererek sektörün öncü isimlerinden biri olmuştur.

Kalorifer Böceğinin Özellikleri

Kalorifer böceği özellikleri ile kendi türünde çeşitlere ayrılmaktadır. En çok görülen kalorifer böceği türleri; karafatma, hamam böceği, Amerikan hamam böceği, Alman hamam böceği ve Oryantal hamam böceğidir. Kalorifer böcekleri tıpkı diğer haşereler gibi yok edilmediğinde hızlı bir şekilde çoğalan ve yaşam alanımızı istila eden haşerelerden biridir. Kalorifer böceği özellikleri sıralanacak olursa;

  • Kalorifer böcekleri hızla üremektedir. Yumurtalarını paketler halinde bırakan bu böcekler, yılda otuz bin yavru oluşturmaktadır.
  • Kalorifer böceği yumurtaları 45 gün sonunda olgunlaşır.
  • Yaklaşık olarak bir yıl yaşayan kalorifer böceği, türlerine göre farklılık gösterebilir.
  • Kalorifer böcekleri oldukça hızlı bir şekilde hareket ederler. Bir gecede on katlı bir binayı hızlıca dolaşabilirler.
  • Yapıları gereği oldukça dayanıklı bir bünyeye sahip olan kalorifer böceği, dondurucu soğuklarda ve çöl sıcaklarında yaşayabilir.
  • Kalorifer böceği pis bir canlıdır. Kanalizasyon ve gider borularında oluşan tüm atık ve inorganiklerle beslenebilirler.
  • Kalorifer böceği ilaçlama uygulamaları mutlaka Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan tekniklerle gerçekleşmelidir. Çünkü kalitesiz ilaç ve uygulamalar bu böceklerin ölmesi için yeterli olmayacaktır.

Beykoz kalorifer böceği ilaçlama uygulamalarımız Sağlık Bakanlığı’nın onayıyla gerçekleşmektedir. Ortamda var olan böcek yoğunluğuna göre belirlenen sıvı ve jel ilaçlama tekniklerimiz, çevre ve insan sağlığının koruyucusudur.

Kalorifer Böceği İle Mücadele

Kalorifer böceği ile mücadele sağlığımızı ve yaşam alanlarımızı korumak için gereklidir. Böceklerin dolaştığı ortama bırakacağı salya ve dışkılar sağlık sorunu yaşamamıza neden olacaktır. Kalorifer böceği ilaçlaması ortamda var olan mikroorganizmaların etkisiz hale dönüşmesini de sağlayacaktır. Kalorifer böceği ve haşere ilaçlama için firmamıza irtibat numaralarımızdan ulaşabilir, uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

İstanbul’da böcek ilaçlama hizmetlerimiz tüm ilçe ve semtlerde uygulanmaktadır. İlaçlama hizmeti almak için iletişim numaralarımızdan müşteri temsilcilerimize haftanın her günü 24 saat ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kene İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 

Benzer İçerikler

ortacesme-bocek-ilaclama

Ortaçeşme Böcek İlaçlama

admin2 | Kasım 10, 2018 | 0

Firmamız; Beykoz merkezli olarak kurulsa da İstanbul, İzmir ve Kocaeli'de tüm ilçe ve köylere ilaçlama hizmetlerini ulaştırmaktadır. Gerçekleştirdiği yöntemler insan sağlığını tehdit etmeyen, haşereler üzerinde kesin sonuç veren tekniklerdir. Ortaçeşme Böcek…

yalikoy-bocek-ilaclama

Yalıköy Böcek İlaçlama

admin2 | Ekim 29, 2018 | 0

Günümüzde kalabalıklaşan şehirler ve artan nüfus yoğunluğu sebebiyle, evsel atıklar ve yiyecek artıkları da bir o kadar artış göstermektedir. Evlerin çevresinde bırakılan atık gıdalar ve çöpler, haşereler için bir ziyafet…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HİZMET BÖLGELERİMİZ

7/24 BİZE ULAŞIN

İstanbul Avrupa
0(212) 853 73 66

İstanbul Anadolu
0(216) 494 15 67

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

Referanslar

Etiket Bulutu