Kanlıca Böcek İlaçlama

admin2 | Ekim 17, 2018 | 0 | İlaçlama

Beykoz ilçesinin; Anadolu Hisarı ile Çubuklu arasında kalan semti Kanlıca; İkinci köprünün bir ayağını üzerinde bulundurması ve eşsiz bir konumda olması sebebiyle dikkat çeker. Semt pudra şekeriyle birlikte servis edilen Kanlıca yoğurduyla meşhur olmuştur. Yalılarıyla bilinen semtin bir diğer önemli ve öne çıkaran özelliği de Mihrabad Korusu’dur. Anadolu Yakası’nın en yeşillik bölgelerinden biridir. Bu özelliği dolayısıyla haşerelerin de oldukça yoğun görüldüğü bilinmektedir. Ağaçlık alan sebebiyle böcek türleri, denize yakınlık sebebiyle de fare çeşitleri yaygındır. Ayrıca denizelliğin bir etkisi olarak kış aylarında görülen rutubet de evlerde haşere oluşumuna davetiye çıkarmaktadır. Bu durumla mücadele etmek üzere çalışmalarını yürüten Kanlıca böcek ilaçlama ekibimiz; Kanlıca ve Beykoz çevresinde hizmet vermekte olup, İstanbul’un tamamında danışanlarının yardımına koşmaktadır.

Kanlıca Böcek İlaçlama

İlaçlama sektöründe 30 yıldır faaliyetlerini sürdüren firmamız; haşere türlerine, kapalı ve açık alana özel olarak geliştirdiği ilaçlama teknikleriyle hizmet vermektedir. Kanlıca böcek ilaçlama firması, insan sağlığına hiçbir zararı olmadığı Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ilaçlarla çalışarak, müşterilerine kesin sonuç garantisi sunmaktadır.

İlaçlama İşleminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

  • İlaçlama işleminden önce, ekibimizin vereceği talimatlara harfiyen uymanız gerekmektedir. Kokusuz ilaçlamada evden çıkmanıza gerek kalmaz ancak, kokulu ilaçlamada işlem sırasında evden uzak durmanız sağlığınız açısından son derece önemlidir.kanlica-bocek-ilaclama
  • Tüm işlemler için geçerli olacak şekilde, ilaçlama uygulamasından önce gıdaları ve mutfak eşyalarını kapalı halde muhafaza etmek gerekmektedir.
  • Evde evcil hayvan varsa mama ve su kabını; çocuk varsa oyuncaklarını ve eşyalarını kaldırmak gerekmektedir.
  • İşlemden sonra, uygulama yöntemine göre değişen bir süre boyunca sulu temizlik yapılmaması gerekmektedir. Bu süre tamamlanınca, detaylı bir temizlik yapılmalı ve tüm ev sirkeli suyla silinerek ilaçtan ve haşerenin bıraktığı izlerden arındırılmalıdır.

Haşereler İnsanlara Ne Gibi Zararlar Verir?

  • Taşıdıkları bakteri ve mikroplarla pek çok hastalığa davetiye çıkaran haşereler; özellikle çocuk, yaşlı, direnci düşük ve hasta insanlarda ölüme varan problemlere sebep olabilmektedir.
  • Zehirli böcek türleri vücutlarındaki zehri insanlara akıtarak alerjik reaksiyon, koma, felç ve ölüme götürebilir.
  • Kan emen böcekler; kan yoluyla bulaşan hastalıkları kişiden kişiye aktararak ölümle sonuçlanan problemlerin müsebbibi konumunda yer alırlar. Tarihte, bu şekilde milyonlarca insanın öldüğü kayda geçmiştir.
  • Haşereler ayrıca eşyalara ve eve de hasar vererek insanları maddi zarara da uğratmaktadır. Bu sebeplerden ötürü, haşere istilası vakalarında Kanlıca böcek ilaçlama firmalarıyla iletişime geçerek ilaçlama yöntemleri hakkında bilgi edinmek atılacak en mantıklı adım olacaktır.

Benzer İçerikler

ortacesme-bocek-ilaclama

Ortaçeşme Böcek İlaçlama

admin2 | Kasım 10, 2018 | 0

Firmamız; Beykoz merkezli olarak kurulsa da İstanbul, İzmir ve Kocaeli'de tüm ilçe ve köylere ilaçlama hizmetlerini ulaştırmaktadır. Gerçekleştirdiği yöntemler insan sağlığını tehdit etmeyen, haşereler üzerinde kesin sonuç veren tekniklerdir. Ortaçeşme Böcek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir