Kene İlaçlama

admin | Mayıs 19, 2015 | 0 | İlaçlama

İlkbahar ve yaz mevsiminde insanların korkulu rüyası olan keneler sıklıkla yaşam alanlarımızda görülmeye başlar. Peki, kenelerin bu gibi dönemlerde ortaya çıkmasını engellemek için ne yapmalıyız? Kenelerin üreme evresine geçeceği aylar gelmeden açık ve kapalı tüm mekanların periyodik ilaçlama uygulamasına başlanmalıdır. Böylece keneler kışın gizlendikleri alanlarda ilacın etkisi altına girerek üremeden ölürler. Kene ilaçlama uygulamaları mutlaka alanında uzman, bilgi ve tecrübe sahibi kişiler tarafından yapılmalıdır.

Beykoz kene ilaçlama servisimiz kene görülen tüm alanların ilaçlama uygulamalarını başarı ile tamamlamaktadır. Kene ısırması sonucu insan ve hayvanlar ölümcül vakalar ile karşılaşmaktadır. Yaklaşık olarak 800 türü bulunan kenelerin büyük bir kısmı virüs taşıyıcıdır. Ülkemizde görülen çoğu kene, virüs taşıyıcı olarak görülmüştür. Kene insan ve hayvan derisine yapışarak kan emen bir böcek türüdür. Derinizin üzerine yapışan keneler büyük risk taşımaktadır. Bu nedenle keneleri vücudunuzdan kendi yöntemlerinizle çıkarmamalısınız. En yakın sağlık kuruluşundan destek almalısınız.

Kenelerin hızla ürediğini unutmamalısınız. Kene ilaçlama uygulamalarında geç kalındığı zaman keneler bulunduğu alanı istila ederler. Çünkü kene binlerce yumurta bırakarak hızla üremektedir. Kenenin üremesi için kan emmesi yeterlidir. İstanbul’da kene ilaçlaması ilaçlama servislerimiz tarafından tüm ilçelerde başarı ile uygulanmaktadır.

Keneler kahverengi ve kırmızı olarak görülebilirler. Kene sürünerek bulunduğu alan içinde ilerler. Açık alanlarda daha çok görülen keneler, yazın bolca vakit geçirdiğimiz park, bahçe, orman gibi alanları tehdit etmektedir. Kene ile mücadele kabusunuz olmadan ilaçlama firmaları tarafından profesyonel destek almalısınız.

Böcek ve haşerelerin zararları insanlardan tutunda hayvanlara, besinlere, ekili dikili ürünlere, eşyalara kadar uzun bir listeye kadar uzanmaktadır. Hayvanlarda ve insanlarda görülen hastalıkların birçoğunun nedeni böcek ve haşerelerin taşıdıkları bakteri, virüs ve mikroplardır. Bunlar çeşitli yollarla ve hızla üreyen zararlı böcek ve haşereler ile bulunduğumuz alanlara çok kolay bir şekilde girebilmekte ve insan sağlığını tehdit etmektedir. Geçmişte veba, tifo, kolera gibi ciddi boyutlarda ölüme sebep olan hastalıkların en önemli sebeplerinden biri olan böcek ve haşereler ile mücadele artık modern yöntemlerle yapılmaktadır. Artık günümüzde ilaçlama şirketleri tarafından yapılan bu modern ilaçlama sayesinde bu tür böcek ve haşerelerden tamamen kurtulabilirsiniz.

Kenelerden İnsanlara Bulaşan Başlıca Hastalık Türleri;

  • Kayalık Dağ Lekeli Humması
  • Colorada kene Ateşi
  • Kırım Kongo Kanamalı Ateşi Hastalığı
  • Artan Ateş
  • İyme hastalığı
  • Babeziyoz

İlaçlama ekiplerimize 7 gün 24 saat ulaşarak profesyonel böcek ilaçlama hizmeti talep edebilirsiniz. Ekonomik ilaçlama fiyatlarımız tüm ilçe ve semtlerde aynı rakamlarla uygulanmaktadır.

Benzer İçerikler

Ev ilaçlama Fiyatları

admin2 | Temmuz 2, 2018 | 0

Ev ilaçlama Fiyatları, böcek ve haşereler yaşamımızı tehdit eden son derece tehlikeli organizmalardır. Önlem alınmadığı takdirde çok ciddi sağlık sorunlarına yol açabileceği söz konusudur. Küresel ısınma, kentsel dönüşüm, ekolojik sistemin…

Bakırköy Böcek ilaçlama Fiyatları

admin2 | Haziran 26, 2018 | 0

Bakırköy Böcek ilaçlama Fiyatları, Bakırköy Avrupa Yakası'nda bulunan eşsiz doğa güzelliğiyle dikkat çeken, kültür, sanat, eğlence ve alışveriş merkezleriyle popüler ilçelerden biridir. Hayatımızı tehdit eden böcek ve haşereler Bakırköy'de özellikle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HİZMET BÖLGELERİMİZ

7/24 BİZE ULAŞIN

İstanbul Avrupa
0(212) 853 73 66

İstanbul Anadolu
0(216) 494 15 67

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

Referanslar

Etiket Bulutu