Pire Hakkında Bilgi ve İlaçlama Yöntemleri

admin | Mart 18, 2016 | 0 | İlaçlama

Pire ilaçlama, insan ve hayvan kanı ile beslenen ve haşereler arasında en hızlı çoğalma özelliğine sahip olan pireler için yapılan müdahale yöntemidir. Pire ilaçlama, alanında uzman bir ilaçlama firması tarafından yapılmadığı müddetçe asla yok edilememektedir. Pire ilaçlama konusunda bireysel ilaçlamanın uygun görülmediği gerçeği artık herkes tarafından bilinmektedir. Pire ilaçlama, sıvı ilaçlama ile mümkündür. Pire İlacı satın alarak ekonominize zarar vermenize gerek yoktur. Pire Isırığı insanların vücutlarında alerjik reaksiyonların yanı sıra, cilt hastalıklarına da neden olmaktadır. Bu konuda ilaçlama yaptırmak için Beykoz böcek ilaçlama şirketimizden destek alabilirsiniz.

Pire İle Mücadele

Pire ile mücadele çok zor olmakla birlikte hızlı çoğaldıkları için, pire ile mücadele işlemlerinin uzman kişi ve kurumlarca yapılması gerekmektedir. Pireler sadece insan ve hayvan kanı emerek beslenmektedirler. Evde özelikle kedilerde olan pireler için, Kedi piresi, Kedi damlası, Kedi tasması satın alınarak pirelerin önüne geçilebilir. Kedi Pire ile mücadele etmekte zorlanan bir evcil hayvandır. Pire İlaçları ile Kedi spreyi ile bu durumun önüne geçilebilir. Ancak pire ile mücadele yaşam alanlarınızda ancak ilaçlama ile yok olacaktır.

Pire İlaçlama Fiyatları

Pire ilaçlama fiyatları için ekonomik ve kaliteli ilaçlama hizmeti satın almak istiyorsanız, Beykoz ilaçlama şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Pire ilaçlama fiyatları şu aşamalar kaydedilerek yapılmaktadır. İlaçlama yapılacak alanın metrekaresi, bu alanda kullanılacak olan ilaç miktarı ve ilaçlama yapılacak alanda haşere yoğunluğu bizlere pire ilaçlama konusunda bilgilendirmektedir.

Pire Sıkça Sorulan Sorular

[su_accordion]
[su_spoiler title=”Pireden Nasıl Kurtulunur?” style=”fancy” open=”yes”]

Pireden nasıl kurtulunur diye düşünmenize gerek yoktur. Pireler siz bu makaleyi okuduğunuz zaman bile onlar çoğalmaktadırlar. Çünkü Pireler çok hızlı çoğalmaktadırlar. Bu konuda atacağınız ilk adım, profesyonel bir ilaçlama şirketini arayarak, ilaçlama hizmeti satın almanızdır. Aksi halde
pirelerden hiçbir zaman kurtulmanız söz konusu bile olmayacaktır. Pire ilaçlama konusunda Beykoz böcek ilaçlama servisimizi arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.
[/su_spoiler]

[su_spoiler title=”Pire İlaçlama Nasıl Yapılır?” style=”fancy”]

Pire ilaçlaması, kapalı alanlarda sıvı ilaçlama ile gerçekleştirilen bir ilaçlama uygulamasıdır. Pire ilaçlaması ev de ya da iş yerlerinde gerçekleştiriliyorsa, üstü açık gıdaların kapatılması gerekmektedir. İlaçlama fumigasyon elemanları ve uzman ilaçlama elemanları dahilinde ilaçlama işlemi
yapıldıktan sonra ev havalandırılması 1 ila 2 saat havalandırma işlemi tamamlandıktan sonra ilaçlama işlemi tamamen bitmiş olur.

[/su_spoiler]

[su_spoiler title=”Pireden Kurtulmanın Yolları?” style=”fancy”]

Pireden kurtulmanın yollarını arıyorsanız fazla söze gerek yoktur. Hiçbir bireysel uygulama ve dışarıdan satın alacağınız hiçbir ilaç sizleri pirelerin etkisinden ve egemenliğinden kurtarmaz. Bu yüzden hemen ilaçlama firması bakarak, evde ön hazırlığınızı yapın. Ardından İlaçlama yapılacak
alanların tespitini ağlayarak ilaçlama şirketine yol gösterin. Zaten uzman ilaçlama ekipleri bu alanda yapacağı işlemleri çok iyi bilmektedirler. Pirelerden sadece ilaçlama yaparak kurtulabilirsiniz.

[/su_spoiler]

[su_spoiler title=”Pire Nasıl Olur? ” style=”fancy”]

Pireler özellikle yaz aylarında yumurtalarının ve larvalarının kedi, köpek ya da bir eşyamıza bulaşarak geçmesi ile 1 hafta gibi kısa bir sürede olgun hale gelerek ortaya çıkar. Bu süreçten sonra senede 11 defa yumurta bırakan pirelerin olgunlaşma süresi sadece bir hafta olmaktadır.
Olgunlaşan pire hemen hayvan ve insan kanı emmek için gece olmasını bekler ve ilaçlama yapılmadığı sürece yaşamlarına devam ederler.

[/su_spoiler]

[su_spoiler title=”Pire ve Bit Arasındaki Fark?” style=”fancy”]

Pire ve Bit arasındaki fark her zaman karıştırılan ve merak edilen konular arasında olmuştur. Biyolojik olarak hem de fizyolojik olarak Bit ve Pire birbirilerinden ayrılırlar. Pireler sadece geceleri insan ve hayvanlar uyurken aktif olmaktadırlar. Pirelerin insan saçında yaşamasının imkanı
yoktur. Ancak bit saç diplerinde tutunabilmektedir. Pireler istedikleri zaman sadece kalın hayvan tüyleri arasına gizlenebilirler. Her iki parazitin de kan emerek beslenmesinin dışında benzerlik yoktur.

[/su_spoiler]
[/su_accordion]

Related Posts

Lağım faresi ilaçlama

admin | Aralık 15, 2017 | 0

Beykoz böcek ilaçlama firması yaşam alanlarınıza giren tüm böcek ve fare çeşitlerine karşı olduğu gibi, lağım faresi ilaçlama uygulaması da vermektedir. Lağım fareleri kemirgen türleri arasında en pis canlılar arasındadır.…

Akrep ilaçlama uygulaması

admin | Kasım 29, 2017 | 0

Eklem bacaklılar sınıfının 4 ayaklı, önde 2 kıskacı bulunan hayvan türü olan akreplerin tümü zehirlidir. Beykoz böcek ilaçlama olarak yıllardan beri vermiş olduğumuz kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışını akrep…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HİZMET BÖLGELERİMİZ

7/24 BİZE ULAŞIN

İstanbul Avrupa
0212 451 09 83
İstanbul Anadolu
0216 337 76 66
Kocaeli
0262 641 98 72
İzmir
0232 445 34 79

Referanslar

Etiket Bulutu