Şile Böcek İlaçlama

admin | Temmuz 28, 2018 | 0 | İlaçlama

Şile denize yakın konumu ve yeşil alanlarıyla turizm açısından önemli bir gelir kaynağıdır. Ancak denize yakın ve yeşil alanlara sahip bölgelerde haşere sorunları fazla görülmektedir. Doğa ortamında üreyen böcekler dolayısıyla yaşam sürdüğümüz birçok alana ulaşmaktadır. İnsanların aktif olarak bulunduğu alana ilgi duyan haşerelerin asıl amacı besin ihtiyacını gidermektedir. Tüketim yaptığımız alanlar haşerelerin en çok bulunduğu bölgelerdir. Kan emici böcek türleri ev gibi kapalı yaşam alanlarında daha çok görülmektedir. Haşerelere karşı önlem alınmadığı takdirde kontrolleri daima zor olacaktır. Çünkü haşereler hızla çoğalırlar. Bu gibi durumlara karşı Şile böcek ilaçlama servisimiz daima hizmetinizdedir.

Güvenilir Hizmet 

Profesyonel ilaçlama tekniklerimiz haşere ve fare görülen tüm alanlarda başarıya ulaşmaktadır. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan ilaçlama tekniklerimiz, müşterilerimize güvenilir hizmeti ekonomik ilaçlama fiyatları ile ulaştırmaktadır. Şile’de böcek ilaçlama hizmeti almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Müşteri temsilcilerimiz 7 gün 24 saat destek hattımızda hizmet sağlamaktadır.

Böcek ilaçlama Şile hizmetimize; kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, ağaç böceği, mobilya kurdu, mite, gümüş böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak gibi haşere ve fare türleri için ulaşabilirsiniz.

İlaçlama Yöntemlerimiz;

  • Sıvı ilaçlama
  • ULV ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Fare istasyonları

İlaçlama yöntemlerimizin tümü alanında uzman ve sertifika sahibi ilaçlama personellerimiz tarafından uygulanmaktadır. Profesyonel ilaçlama yöntemlerimiz sayesinde yaşam alanlarınız daima sağlıklı kalacaktır.

Benzer İçerikler

ortacesme-bocek-ilaclama

Ortaçeşme Böcek İlaçlama

admin2 | Kasım 10, 2018 | 0

Firmamız; Beykoz merkezli olarak kurulsa da İstanbul, İzmir ve Kocaeli'de tüm ilçe ve köylere ilaçlama hizmetlerini ulaştırmaktadır. Gerçekleştirdiği yöntemler insan sağlığını tehdit etmeyen, haşereler üzerinde kesin sonuç veren tekniklerdir. Ortaçeşme Böcek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir