Şile Böcek İlaçlama

admin | Mayıs 29, 2015 | 0 | İlaçlama

Şile denize yakın konumu ve yeşil alanlarıyla turizm açısından önemli bir gelir kaynağıdır. Ancak denize yakın ve yeşil alanlara sahip bölgelerde haşere sorunları fazla görülmektedir. Doğa ortamında üreyen böcekler dolayısıyla yaşam sürdüğümüz birçok alana ulaşmaktadır. İnsanların aktif olarak bulunduğu alana ilgi duyan haşerelerin asıl amacı besin ihtiyacını gidermektedir. Tüketim yaptığımız alanlar haşerelerin en çok bulunduğu bölgelerdir. Kan emici böcek türleri ev gibi kapalı yaşam alanlarında daha çok görülmektedir. Haşerelere karşı önlem alınmadığı takdirde kontrolleri daima zor olacaktır. Çünkü haşereler hızla çoğalırlar. Bu gibi durumlara karşı Şile böcek ilaçlama servisimiz daima hizmetinizdedir.

Güvenilir Hizmet 

Profesyonel ilaçlama tekniklerimiz haşere ve fare görülen tüm alanlarda başarıya ulaşmaktadır. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan ilaçlama tekniklerimiz, müşterilerimize güvenilir hizmeti ekonomik ilaçlama fiyatları ile ulaştırmaktadır. Şile’de böcek ilaçlama hizmeti almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Müşteri temsilcilerimiz 7 gün 24 saat destek hattımızda hizmet sağlamaktadır.

Böcek ilaçlama Şile hizmetimize; kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, ağaç böceği, mobilya kurdu, mite, gümüş böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak gibi haşere ve fare türleri için ulaşabilirsiniz.

İlaçlama Yöntemlerimiz;

  • Sıvı ilaçlama
  • ULV ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Fare istasyonları

İlaçlama yöntemlerimizin tümü alanında uzman ve sertifika sahibi ilaçlama personellerimiz tarafından uygulanmaktadır. Profesyonel ilaçlama yöntemlerimiz sayesinde yaşam alanlarınız daima sağlıklı kalacaktır.

Benzer İçerikler

Ev ilaçlama Fiyatları

admin2 | Temmuz 2, 2018 | 0

Ev ilaçlama Fiyatları, böcek ve haşereler yaşamımızı tehdit eden son derece tehlikeli organizmalardır. Önlem alınmadığı takdirde çok ciddi sağlık sorunlarına yol açabileceği söz konusudur. Küresel ısınma, kentsel dönüşüm, ekolojik sistemin…

Bakırköy Böcek ilaçlama Fiyatları

admin2 | Haziran 26, 2018 | 0

Bakırköy Böcek ilaçlama Fiyatları, Bakırköy Avrupa Yakası'nda bulunan eşsiz doğa güzelliğiyle dikkat çeken, kültür, sanat, eğlence ve alışveriş merkezleriyle popüler ilçelerden biridir. Hayatımızı tehdit eden böcek ve haşereler Bakırköy'de özellikle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HİZMET BÖLGELERİMİZ

7/24 BİZE ULAŞIN

İstanbul Avrupa
0(212) 853 73 66

İstanbul Anadolu
0(216) 494 15 67

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

Referanslar

Etiket Bulutu