Tokatköy Mahallesi Böcek İlaçlama

admin | Ağustos 8, 2018 | 0 | İlaçlama

Sektörde geçirdiği 20 yıl için kazandığı deneyimle böcek ilaçlama şirketleri arasında en güvenilir ilaçlama çözümlerini sunan şirketimizin Tokatköy Mahallesi böcek ilaçlama servisleri, bütçenizi rahatlatan ekonomik ve garantili hizmetlerle Beykoz geneline servis vermektedir. Şirketimizin böcek ilaçlama servisleri haşere türüne göre en kısa süre içinde etki gösterecek ilaçlama uygulamalarını planlayarak, en modern ilaçlama teknikleriyle haşerelerin geri dönmemek üzere yaşam alanlarından ve işyerlerinden temizlenmesini sağlar. Tokayköy başta olmak üzere siz değerli müşterilerimize; Gümüşsuyu, İncirköy, Acarlar, Anadolukavağı, Baklacı, Çamlıbahçe, Çengeldere, Çiftlik, Çiğdem, Fatih, Göztepe, Merkez, Ortaçeşme, Rüzgarlıbahçe, Soğuksu, Yalıköy, Yavuz Selim, Yenimahalle, Kanlıca ve diğer tüm semtlerde sabit ücretle hizmet veriyoruz.

Uzman Ekiplerle Garantili İlaçlama

Tokatköy Mahallesi böcek ilaçlama servisimizde görev yapan çalışanlarımız uzmanlığıyla her ölçekten böcek ve haşere sorununa, yüksek tesirli ancak insan sağlığına zarar vermeyen en kaliteli ürünlerle çözüm getirebilmektedir. Böcek ilaçlama firmaları içinde uygun fiyatlarıyla ve deneyimiyle olduğu kadar, ilaçlamadaki yüksek güvenilirliğiyle de lider konuma sahip olan şirketimizin tüm elemanları sertifika sahibi ve uzun yıllardır görev yapan deneyimli uzmanlardır. Böceklerle ilgili üremeden çoğalmaya kadar her konuda bilgi sahibi olan bu ekip, ilaçlamanın sağlık yönetmelerine uygun şekilde yapılması konusunda da oldukça titiz çalışmaktadır.

Dünya Sağlık Örgütü’nün yürüttüğü çalışmalarla insan sağlığı ve doğa üzerinde olumsuz etkileri olmadığı kanıtlanmış ve bu sayede örgütün onayını almış ürünleri kullanan ekibimiz, Beykoz genelinde sizlere en güvenilir ve yüksek etkili ilaçlama uygulamalarıyla hizmet sunmaktadır. Sıvı, jel, kokulu ve kokusuz ilaçlama uygulamalarımızda kullandığımız bu Dünya Sağlık Örgütü onaylı ilaçların tamamı Sağlık Bakanlığı’ndan izinli olduğu gibi, TSE standartlarını da karşılayan en kaliteli ürünlerdir.

Beykoz’un Her Yerine 7 gün, 24 Saat Servis

Böceklerin yol açtığı sağlık sorunlarının ortaya çıkmadan önlenmesi için kesintisiz olarak hizmet veren Tokatköy Mahallesi böcek ilaçlama servisimizden, 7/24 sadece bir telefonla randevu alabilirsiniz. Profesyonel ilaçlama hizmetlerimizden, ekonomik fiyatlarımızı değerlendirerek faydalanmak için tek yapmanız gereken danışma hattımızı üzerinden şirketimize ulaşmak.

Böcek İlaçlama Tokatköy Mahallesinde En Sık Görülen Haşereler;

Tahtakurdu, bit, hamam böceği, kene, pire, Amerikan hamam böceği, karafatma, mite-akar, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, kalorifer böceği, kulağakaçan, sivrisinek, tatarcık, Alman hamam böceği, çıyan, pamuk faresi, kırkayak, ev faresi, uyuz böceği, sıçan, güve, eşek arısı, kakalak, tahtakurusu, sinek, akrep, örümcek, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, kertenkele, tespih böceği, yılan, halı böceği.

Benzer İçerikler

ortacesme-bocek-ilaclama

Ortaçeşme Böcek İlaçlama

admin2 | Kasım 10, 2018 | 0

Firmamız; Beykoz merkezli olarak kurulsa da İstanbul, İzmir ve Kocaeli'de tüm ilçe ve köylere ilaçlama hizmetlerini ulaştırmaktadır. Gerçekleştirdiği yöntemler insan sağlığını tehdit etmeyen, haşereler üzerinde kesin sonuç veren tekniklerdir. Ortaçeşme Böcek…

yalikoy-bocek-ilaclama

Yalıköy Böcek İlaçlama

admin2 | Ekim 29, 2018 | 0

Günümüzde kalabalıklaşan şehirler ve artan nüfus yoğunluğu sebebiyle, evsel atıklar ve yiyecek artıkları da bir o kadar artış göstermektedir. Evlerin çevresinde bırakılan atık gıdalar ve çöpler, haşereler için bir ziyafet…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HİZMET BÖLGELERİMİZ

7/24 BİZE ULAŞIN

İstanbul Avrupa
0(212) 853 73 66

İstanbul Anadolu
0(216) 494 15 67

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

Referanslar

Etiket Bulutu