Ümraniye Böcek İlaçlama

admin | Mayıs 26, 2015 | 0 | İlaçlama

Kene, pire, sivrisinek, bit, hamam böceği gibi birçok haşere türü çoğu zaman yaşam alanlarımızda görülmektedir. Bu gibi canlıların bulunduğumuz alanlarda görülmesi daima istenmeyen bir durumdur. Haşere ve farelerin varlığından korunmanın en güvenilir yolu, profesyonel böcek ilaçlama firmaları tarafından destek almaktır. İstanbul Ümraniye böcek ilaçlama servisi olarak tüm haşereleri kontrol altına almaktayız. Profesyonel fare ilaçlama ve haşere ilaçlama hizmetimiz kısa sürede etki sağlamaktadır.

Sağlık Bakanlığı Tarafından Onaylı Hizmet

Kendi yöntemlerinizle haşere ve farelere karşı ilaçlama yapmanız oldukça tehlikelidir. Çünkü haşerelerin çoğu kendini savunmak için karşısındaki kişiyi ısırmaktadır. Fare, akrep, çıyan, yılan, sıçan gibi zararlı canlılar kendilerine yaklaşan kişiyi ısırmak için harekete geçerler. Bu gibi canlıların saldırısına maruz kalan kişilerde ciddi sağlık sorunları gözlemlenmektedir. Virüs taşıyıcı haşere ve fare türleri veba, humma, sıtma, verem, tifüs, dizanteri gibi önemli hastalıkların yaşanmasına neden olurlar. Ümraniye böcek ilaçlama ekiplerimiz böcek ve fare türlerini güvenli yöntemlerle ilaçlamaktadır. Haşere türleri için kullanmakta olduğumuz sıvı ve jel ilaçlama tekniklerimiz kısa sürede netice vermektedir.Fare istasyonları kurarak güvenli yöntemlerle fareleri etkisiz hale dönüştürmekteyiz. İlaçlama yöntemlerimizin tümü Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır.

Yaşadığımız alanlara rahatlıkla girebilen haşere ve böcekler taşıdıkları bütün mikropları birçok yolla yiyeceklere, eşyalara bıraktıkları gibi doğrudan ısırma ve kan emme özellikleriyle de insanlara bulaştırabilmektedirler.

7/24 Haşere Ve Fare İlaçlama Hizmeti

Böcek ilaçlama Ümraniye ekipleri; tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Amerikan hamam böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, ağaç böceği, mobilya kurdu, Alman hamam böceği, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği gibi tüm fare ve böcek türlerini etkisiz hale dönüştürmektedir.

Ümraniye’de böcek ilaçlama hizmeti almak için ilaçlama ekiplerimize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

 

 

Benzer İçerikler

ortacesme-bocek-ilaclama

Ortaçeşme Böcek İlaçlama

admin2 | Kasım 10, 2018 | 0

Firmamız; Beykoz merkezli olarak kurulsa da İstanbul, İzmir ve Kocaeli'de tüm ilçe ve köylere ilaçlama hizmetlerini ulaştırmaktadır. Gerçekleştirdiği yöntemler insan sağlığını tehdit etmeyen, haşereler üzerinde kesin sonuç veren tekniklerdir. Ortaçeşme Böcek…

yalikoy-bocek-ilaclama

Yalıköy Böcek İlaçlama

admin2 | Ekim 29, 2018 | 0

Günümüzde kalabalıklaşan şehirler ve artan nüfus yoğunluğu sebebiyle, evsel atıklar ve yiyecek artıkları da bir o kadar artış göstermektedir. Evlerin çevresinde bırakılan atık gıdalar ve çöpler, haşereler için bir ziyafet…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HİZMET BÖLGELERİMİZ

7/24 BİZE ULAŞIN

İstanbul Avrupa
0(212) 853 73 66

İstanbul Anadolu
0(216) 494 15 67

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

Referanslar

Etiket Bulutu