Yalıköy Böcek İlaçlama

admin2 | Ekim 29, 2018 | 0 | İlaçlama

Günümüzde kalabalıklaşan şehirler ve artan nüfus yoğunluğu sebebiyle, evsel atıklar ve yiyecek artıkları da bir o kadar artış göstermektedir. Evlerin çevresinde bırakılan atık gıdalar ve çöpler, haşereler için bir ziyafet niteliğindedir. Bu şekilde karnını doyuran haşereler evlere yakın yaşamakta, fırsatını bulunca da evlere girmektedir. Özellikle böcekler için iğne deliği kadar bir açıklık, eve girip çoğalmaya ve yuva yapmaya yeterli olmaktadır. Bu sebeple temkinli olunmalı ve haşere istilasında vakit kaybetmeden müdahalede bulunulmalıdır. Ayrıca haşere oluşumuna elverişli bölgelerde de önlem amaçlı ilaçlama faaliyetleri eksiksiz gerçekleştirilmelidir. Yalıköy böcek ilaçlama ekibi olarak, haşere ve böcek istilası sorunlarını kesin suretle sonuçlandırarak insan sağlığını tehdit eden bu durumu ortadan kaldırmaktayız.

Yalıköy Böcek İlaçlama

Beykoz çevresinde yürüttüğü çalışmaların yanı sıra; İstanbul, Kocaeli ve İzmir’in tüm ilçe ve semtlerinde hizmet veren Yalıköy böcek ilaçlama servisi; 30 yıldır sektörde olan ve en iyi böcek ilaçlama şirketi olarak gösterilen bir firmadır. Haşere türlerinin her birine özel olarak geliştirilen ilaçlama yöntemleriyle işlem yapan firmamızın kullandığı ilaçlar; Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmış olup insan sağlığına zararı olmadığı tescil edilmiş maddelerden oluşmaktadır. İşlem yaptığımız alanlar,  insanların bulunduğu açık ve kapalı alanların tamamını kapsamaktadır.İlaçlama yöntemlerimiz şu şekildedir;

  • Jel İlaçlama: Daha çok hamam böceği ve kalorifer böceği üzerinde öldürücü etkiye sahip olan bu ilaç uygulaması, küçük alanlarda ve haşere yoğunluğunun az olduğu alanlarda tercih edilir. İlacı küçük porsiyonlar haline getiren cihaz yardımıyla, jel ilacı haşerelerin geçtiği bölgelere uygulayarak gerçekleştirilir. Kokusuzdur ve işlem esnasında evden çıkmayı gerektirmez.
  • Sıvı İlaçlama: En geniş kapsamlı ilaçlama yöntemidir. Neredeyse tüm haşere türleri için kullanılır. İlaçlama sonrasında sulu temizlik yapılmaması gerekir. İlacın etkisi geçinceye kadar haşere ölülerine rastlanır. Etkisi jel ilaca göre daha uzun sürer. Kokulu ve kokusuz olmak üzere iki şekli mevcuttur. Daha yoğun haşere istilalarında kokulu ilaçlama yöntemi uygulanırken; alanın boş kalamayacağı hastane, okul, yurt, şirket gibi alanlarda kokusuz ilaçlama yöntemi uygulanır.
  • Fare İstasyonu: Adından anlaşılacağı üzere fare zararlısı için uygulanır. Farenin karşı koyamadığı tat ve kokuya sahip olan ilaç, korunaklı bir kutuda muhafaza edilir ve evcil hayvanlar tarafından yenilmemesi sağlanmış olur. Cihazın içine giren fare burada ölür ve kurur. Böylece dışarıya koku çıkmamış olur.

NOT: İlaçlama uygulamaları esnasında ilaçlama ekiplerinin talimatlarına uymanız sağlığınız açısından son derece önemlidir. İlaçlama yöntemlerimiz ve ilaçlama fiyatlarımız hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Benzer İçerikler

ortacesme-bocek-ilaclama

Ortaçeşme Böcek İlaçlama

admin2 | Kasım 10, 2018 | 0

Firmamız; Beykoz merkezli olarak kurulsa da İstanbul, İzmir ve Kocaeli'de tüm ilçe ve köylere ilaçlama hizmetlerini ulaştırmaktadır. Gerçekleştirdiği yöntemler insan sağlığını tehdit etmeyen, haşereler üzerinde kesin sonuç veren tekniklerdir. Ortaçeşme Böcek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir