Akrep ilaçlama uygulaması

admin | Temmuz 3, 2018 | 0 | İlaçlama

Eklem bacaklılar sınıfının 4 ayaklı, önde 2 kıskacı bulunan hayvan türü olan akreplerin tümü zehirlidir. Beykoz böcek ilaçlama olarak yıllardan beri vermiş olduğumuz kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışını akrep ilaçlama uygulaması içinde sürdürmekteyiz. Günümüzde 1753 adet türü olduğu bilinen akreplerin kanatları yoktur ve hareket kabiliyetleri son derece yavaştır. Bu nedenle bakıldığında sürünüyormuş algısı yaratır. Sıcağa ve soğuğa karşı oldukça dayanıklı olmasının yanı sıra, yalnızca soğuğun çok etkili olduğu ve karın yerde kalma süresinin uzun olduğu yerlerde yaşamayan akreplere dünyanın birçok yerinde rastlamak mümkündür.  Yaşadığı yerler ve beslendiği gıdalar son derece pistir. Genellikle ölü böcek ve fareleri tüketir. Akrepler kendilerini korumak için insanlara zarar verir. Akrep sokması durumunda kişide; yutkunma güçlüğü, karıncalanma hissi, iştahsızlık ve titreme gibi reaksiyonlar baş gösterir. Böyle bir durumda vakit kaybetmeden en yakın sağlık kuruluşuna başvurmak gerekir. Bahar aylarında evlere giren akrepler, insanları maddi ve manevi birçok kayba uğratabilir. Yaşam alanlarınızda akreplerle karşılaştığınızda herhangi bir müdahale de bulunmadan profesyonel böcek ilaçlama şirketlerinden akrep ilaçlama uygulaması almanız en etkili ve hızlı sonucu verecektir.

Akrepler diğer böceklerden farklı olarak yumurtlamaz, doğum yapar. Her doğumunda 15, 20 adet akrep yavrusu dünyaya gelir. Zorlu yaşam koşullarına alışkın olan akrepler 1 yıl boyunca aç ve susuz kalabildiği gibi kopan organlarını da zamanla yenileyebilir. Kıvrık, kalkık ve zehirli iğnesi ile kendini dışarıdan gelebilecek olan her türlü tehlikeye karşı korur. Akreplerin ortalama yaşam süreleri 5 yıldır.

Beykoz böcek ilaçlama firması olarak Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahibiz. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar TSE gereğince test edilmiş olup, insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsızdır. Akrep ilaçlama uygulaması için uzman ekibimizin ilaçlama yapılacak olan alana gelip, alan büyüklüğü ve akrebin direncini test etmesinin ardından akrep ilaçlama uygulaması işlemine geçilir. Bu işlem sonrasında şikayetçi olunan alanda uzun bir süre akrep şikayeti olmayacaktır. Unutulmamalıdır ki ilaçlama uygulamalarında sürekli sterilize edilmiş bir ortam için akrep ilaçlama uygulaması devamlılığı şarttır.

Sizde yaşam alanlarınızda akrep problemi yaşıyorsanız Beykoz böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerimizden akrep ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Benzer İçerikler

gemi-ilaclama

Gemi İlaçlama

admin | Eylül 26, 2019 | 1

Gemi İlaçlama, Başarı Böcek İlaçlama bünyesinde sunulmakta olan profesyonel ilaçlama hizmetlerinden biridir. Geliştirmiş olduğumuz etkili ilaçlama yöntemleri ile kısa sürede kalıcı sonuçlara ulaştığımız gemi ilaçlama hizmetlerimiz ile vapur, gemi, yat,…

uskudar-bocek-ilaclama

Üsküdar Böcek İlaçlama

admin | Mayıs 11, 2019 | 5

Üsküdar Böcek İlaçlama, Başarı Böcek İlaçlama bünyesinde faaliyet göstermekte olan önemli ilaçlama servislerinden biridir. Tecrübeli ilaçlama ekipleri ve etkili ilaçlama yöntemleri ile tüm haşere ve kemirgen problemlerini kısa sürede ortadan…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir