Arnavutköy böcek ilaçlama

admin | Temmuz 1, 2018 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Arnavutköy böcek ilaçlama servisi, İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışı ile birlikte ilaçlama uygulamalarına devam etmektedir. İlaçlama; ev, iş yeri, otel, okul, hastane ve fabrika gibi kapalı alanların yanı sıra; park, bahçe, tarla ve çiftlik gibi açık alanlarda da gerçekleştirilebilen, herhangi bir böcek veya fare türüne karşı ortamın dezenfekte edilme işlemidir. İlaçlama yapılan ortamda belirli bir süre böcek veya fare türüne rastlanılmaz.

Fare ve böcekler kendi doğalarından çıkıp, insanların yaşam alanlarına girdiğinde pek çok maddi ve manevi olumsuzluğu da beraberinde getirir. Yaşadıkları pis alanlardan taşıdığı birçok virüs ve mikrobu insanların yaşam alanlarına taşıyarak, salya ve dışkı yoluyla yiyeceklerin üzerine bulaştırır. Bunun neticesinde ise birçok bulaşıcı, kalıcı ve ölümcül sonuçlara sebebiyet verir.

Yaşam alanlarına girdiğinde hızlı bir şekilde üreyip istila haline dönüşen canlılar şunlardır; hamam böceği, kalorifer böceği, pire, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, deri böceği, gümüş böceği, kulağa kaçan böceği,  bit, kene, tahta kurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele ve tüm fare çeşitleridir.

Arnavutköy bölgesinde böcek ve fare türü olarak en çok şikayet aldığımız bölgeler; Adnan Menderes, Anadolu, Arnavutköy merkez, Atatürk, Baklalı, Balaban,  Boğazköy İstiklal, Bolluca, Boyalık, Çilingir, Deliklikaya, Dursunköy, Durusu, Fatih, Hacımaşlı, Hadımköy, Haraççı, Hastane, Hicret, İmrahor, İslambey, Karaburun, Karlıbayır, M. Fevzi Çakmak, Mavigöl, Mehmet Akif Ersoy, Mustafa Kemal Paşa, Nenehatun, Ömerli, Sazlıbosna, Taşoluk, Tayakadın, Terkos, Yassıören, Yavuz Selim, Yeniköy, Yeşilbayır ve Yunus Emre mahalleleridir.

Sizde kişisel veya toplumsal yaşam alanlarınız içinde herhangi bir böcek veya fare sorunu yaşıyorsanız, 7/24 aktif olan müşteriz hizmetlerimizi arayarak, ilaçlama uygulamaları hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde ekonomik ve standart fiyattadır.

Arnavutköy Böcek İlaçlama Fiyatları, böceklerin yoğunluğuna, böcek türlerine ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre belirlenmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

Benzer İçerikler

catalca-bocek-ilaclama

Çatalca Böcek İlaçlama

admin | Temmuz 13, 2018 | 5

Çatalca böcek ilaçlama firmamız, İstanbul Avrupa yakasında kapalı ve açık alanlarınıza etkili ve tesirli ilaçlarla Böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Çatalca böcek ilaçlama şirketimiz, 7/24 ilaçlama hizmeti vermektedir. Çatalca böcek ilaçlama…

beykoz-bocek-ilaclama

Beykoz böcek ilaçlama

admin | Temmuz 9, 2018 | 6

Böcekler eklembacaklılar sınıfına mensup olan ve gövdeleri baş, göğüs, karın olarak eklemlere ayrılan çoğu kanatlı canlılardır. Tırtıl, kurt ve kelebek dışında kalan küçük hayvancıklara böcek denir. Dünya üzerinde zararlı ve…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir