Beykoz böcek ilaçlama

admin | Temmuz 9, 2018 | 6 | Hizmet Bölgeleri

Böcekler eklembacaklılar sınıfına mensup olan ve gövdeleri baş, göğüs, karın olarak eklemlere ayrılan çoğu kanatlı canlılardır. Tırtıl, kurt ve kelebek dışında kalan küçük hayvancıklara böcek denir. Dünya üzerinde zararlı ve zararsız olmak üzere birçok böcek çeşidi bulunur. Tüm kıtalara yayılmış olan bu türün giderek artan bir nesli vardır. Aynı zamanda insan dışındaki canlılar arasında nüfusu en kalabalık olan sınıftır.

beykoz-bocek-ilaclama
beykoz-bocek-ilaclama

İnsanlara birçok bulaşıcı hastalık bu ufak canlılardan geçer. Bunlara örnek verecek olursak veba, grip, verem, tifüs, dizanteri, akdeniz ateşi ve kırım kongo kanamalı ateşi gibi bilinen hastalıkların yanı sıra, alerjik sendromlar ve reaksiyonlara neden olabilmektedirler.
Yaşam alanlarımızı, kendimizi, ailemizi ve özellikle çocukları her zaman bu tehlikeye karşı korumalıyız. Böcek istilaları sonucunda çok sayıda insan hem maddi hem de manevi birçok kayba uğrayabilir. Bunun önüne geçmek için evlerde, iş yerleri, hastane, okul ve fabrika gibi toplumun çok sık kullandığı alanlarda tedbir almak şarttır.
Yıllardır İstanbul genelinde tüm ilçelerde verdiğimiz ilaçlama hizmetleri Beykoz’da da tüm hızıyla faaliyetini sürdürmektedir.

Böcek ve haşerelerin zararları insanlardan tutunda hayvanlara, besinlere, ekili dikili ürünlere, eşyalara kadar uzun bir listeye kadar uzanmaktadır. Hayvanlarda ve insanlarda görülen hastalıkların birçoğunun nedeni böcek ve haşerelerin taşıdıkları bakteri, virüs ve mikroplardır. Bunlar çeşitli yollarla ve hızla üreyen zararlı böcek ve haşereler ile bulunduğumuz alanlara çok kolay bir şekilde girebilmekte ve insan sağlığını tehdit etmektedir. Geçmişte veba, tifo, kolera gibi ciddi boyutlarda ölüme sebep olan hastalıkların en önemli sebeplerinden biri olan böcek ve haşereler ile mücadele artık modern yöntemlerle yapılmaktadır. Artık günümüzde ilaçlama şirketleri tarafından yapılan bu modern ilaçlama sayesinde bu tür böcek ve haşerelerden tamamen kurtulabilirsiniz.
Yaşadığımız alanlara rahatlıkla girebilen haşere ve böcekler taşıdıkları bütün mikropları birçok yolla yiyeceklere, eşyalara bıraktıkları gibi doğrudan ısırma ve kan emme özellikleriyle de insanlara bulaştırabilmektedirler.

7*24 her bölgeye hem insan kaynakları olarak hem de ilaçlama ekibi olarak hizmet vermekteyiz. Uzman ekibimizin ilaçlama yapılacak olan alanda böceğin türünü ve alanın büyüklüğünü kontrol ettikten sonra ilaçlama hizmetine başlar. Bu maddeler doğrultusunda ilaçlama türü belirlenir. Kendiniz ve sevdiklerinizin sağlığı, güvenliği için haşerelere karşı mücadelede her zaman firmamızla birlikte yanınızdayız.

Benzer İçerikler

catalca-bocek-ilaclama

Çatalca Böcek İlaçlama

admin | Temmuz 13, 2018 | 5

Çatalca böcek ilaçlama firmamız, İstanbul Avrupa yakasında kapalı ve açık alanlarınıza etkili ve tesirli ilaçlarla Böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Çatalca böcek ilaçlama şirketimiz, 7/24 ilaçlama hizmeti vermektedir. Çatalca böcek ilaçlama…

kadikoy-bocek-ilaclama

Kadıköy Böcek İlaçlama

admin | Temmuz 7, 2018 | 5

Doğada yalnız değiliz. Hayvanlar, bitkiler, mikroorganizmalar tümden ekosistemi oluşturmaktadır.  Çevremizde bulunan her türlü canlı ile aynı yerde yaşayamamaktayız. Bu canlılardan bazıları evcil hayvanlarımız olarak yanımızda yer alabiliyorken, diğerleri ile yan…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir