Beykoz Rüzgarlıbahçe Böcek İlaçlama

admin | Nisan 11, 2019 | 8 | İlaçlama


Rüzgarlıbahçe, Beykoz böcek ilaçlama firmamız tarafından en çok ilaçlama yaptığımız Beykoz mahallelerinden biridir. Bu bölgede en çok şikayet aldığımız haşere ve böcek türleri sırasıyla: akrep, kene, çıyan, sivrisinek, tahtakurusu, tahtakurdu, salyangoz, sümüklü böcek, lağım faresi, ev faresi, fındık faresi, kımıl, çatı faresi, yılan gibi pek çok farklı türde canlılardır. Beykoz böcek ilaçlama firmasının bir şubesi olan Rüzgarlıbahçe haşere ilaçlama servisi tüm Beykoz ilçesinde 7/24 kesintisiz ilaçlama hizmeti vermektedir. İlaçlama uygulamalarımız ve tekniklerimiz her haşere, böcek ve fare kemirgenleri türleri için farklı kimyasallarla yapılmaktadır. Farklı kimyasallarla yapılmasının nedeni bu zararlı canlıların farklı bağışıklık ve metabolizma özelliklerinin olmasından kaynaklanmaktadır. İlaçlama firmamız Rüzgarlıbahçe beldesinde fare ilaçlamaları için fare tozları, fare buğdayları ve de fare istasyonları yöntemlerini uygulamaktadır. Böcek ilaçlama yöntemlerimiz de yine sıvı ilaçlama ve jel ilaçlama yöntemleri ile yapılmaktadır. Hamam böceği, kalorifer böceği, kakalak, kımıl, Doğu hamam böceği gibi böcekler için jel ilaçlama yapılırken; pire, kene, sivrisinek, tahtakurdu ve tahtakurusu gibi küçük ebatlı haşereler için sıvı kimyasal, sisleme veya püskürtme yöntemi ile yapılır. Sisleme yöntemi ile püskürtme yöntemi arasındaki fark sisleme yönteminin sıvının su zerrecikleri haline getirilerek çok daha zor, yani dar alanlara kadar girmesini sağlamaktır. Bu şekilde tatbik edilen ilaçlar en kritik yerlere bile ulaşabilmektedir. Örneğin pire ilaçlama, kene ilaçlama bu şekilde yapılmaktadır.

Beykoz ilaçlama firmamızı 7/24 arayabilirsiniz. Sizinle müşteri temsilcilerimizin telefonda yapacağı görüşmelerde öncelikle ilaçlatılmasını istediğiniz zararlı hakkında bilgi alınır. Daha sonra size alanınızda ne tür bir ilaçlama yöntemi uygulanacağı hakkında bilgi verilir. Sıvı ilaçlama uygulamalarında sizinle direkt temas edecek eşyalarınızın kapatılması gerektiğinden, tarafımızdan yönlendirileceksiniz. Rüzgarlıbahçe Beykoz haşere ilaçlama fiyatlarımız yapılan uygulamanın şekline, alanın yüzölçümüne (metrekare), kullanılacak kimyasalın miktarına göre değişkenlik gösterir. İlaçlama fiyatlarımız hakkında detaylı bilgilerinizi vererek bir ilaçlama fiyatı aralığı alabilirsiniz.

Beykoz haşere ilaçlama firması İstanbul’dan sonra İzmir’e ve Kocaeli illerinin tüm ilçe ve semtlerine de ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Firmamız kalıcı ve garantili ilaçlamalar yapmaktadır. İlaçlama ekiplerimizin tamamı bu konuda eğitim almış ve deneyimli kişilerden oluşan profesyonellerdir.

Benzer İçerikler

gemi-ilaclama

Gemi İlaçlama

admin | Eylül 26, 2019 | 6

Gemi İlaçlama, Başarı Böcek İlaçlama bünyesinde sunulmakta olan profesyonel ilaçlama hizmetlerinden biridir. Geliştirmiş olduğumuz etkili ilaçlama yöntemleri ile kısa sürede kalıcı sonuçlara ulaştığımız gemi ilaçlama hizmetlerimiz ile vapur, gemi, yat,…

uskudar-bocek-ilaclama

Üsküdar Böcek İlaçlama

admin | Mayıs 11, 2019 | 7

Üsküdar Böcek İlaçlama, Başarı Böcek İlaçlama bünyesinde faaliyet göstermekte olan önemli ilaçlama servislerinden biridir. Tecrübeli ilaçlama ekipleri ve etkili ilaçlama yöntemleri ile tüm haşere ve kemirgen problemlerini kısa sürede ortadan…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir