Çıyan İlaçlama

admin | Temmuz 19, 2018 | 0 | İlaçlama

Çıyan ilaçlama,  hayvanlar aleminin en güçlü ve en tehlikeli haşerelerinden biri olmakla birlikte, dünyada var olan en güçlü reflekse de sahip olan bir böcek türüdür. Ülkemizde sayıları bol miktarda olan çıyanlar, genellikle bahçelerde ve zemin katlarda olabildiği gibi evlerin en üst katlarında da olabilmektedirler.

Çıyan sokması herkesin bildiği ve bazı talihsiz insanların yaşayarak şahit olduğu bir durumdur. Çıyan ile bireysel mücadele mümkün olmadığı gibi çok tehlikelidir. Diğer haşereler gibi hızlı bir şekilde çoğalan çıyanların fark edildikleri an profesyonel firma tarafından çıyan ilaçlama yaptırmaları sağlıkları ve ekonomileri için oldukça önemlidir. Beykoz Böcek İlaçlama geliştirdiği yöntem ve uygulamalar ile ilaçlama sektörünün öncü isimlerinden biridir. Çıyan diğer haşerelerden kurtulmak için irtibat numaralarımızdan arayabilir, uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

Çıyan İle Mücadele

Çıyan ile mücadele için profesyonel destek almak şarttır. Özellikleri ile diğer haşerelerden kendini ayıran çıyanların yok edilmesi için iyi bir firma ile çalışarak bu sorundan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Çıyan özellikleri sıralanacak olursa;

  • Vücutları segmentli ve boğumlu olan, çok keskin ayaklara sahip olan ve ayakların dip bölümlerinde çok güçlü zehirlere sahip olan, kırkayak ile çok karıştırılan bir haşeredir.
  • Çıyan genellikle insanları sokması ile bilinse de pek çok hayvan türünü de sokarak onların felç olmalarına neden olurlar. Böcek sokması mutlaka tedavi edilmesi gereken bir hastalıktır.
  • Etçil beslenirler ve bazı gelişmiş türleri oldukça büyük olabilirken yeni doğmuş olanları ve ev çıyanı olarak adlandırılanları oldukça miniktir. Bu nedenle de onları görmek oldukça zordur.

Çıyan ile mücadele ve diğer haşerelerin yok edilmesi için Beykoz Böcek İlaçlama firmamız 7/24 hşizmetinizdedir.

Çıyanlardan Kurtulma Yolları Nelerdir?

Çıyanlardan kurtulma yolları nelerdir? Çıyan sokması vakaları toplumumuzda sıklıkla görülürken, çıyan ile bireysel mücadele etmeye çalışan birçok kişi yaşamını tehlikeye atıyor. Çıyanların yok edilmesi için profesyonel böcek ilaçlama firmaları ile irtibata geçmek u sorunun kesin çözümüdür. Çoğunlukla taşların altında, duvarların diplerinde, bodrum katlarında, apartmanların ortak kullanım alanlarında olan ve çok hızlı türeyen bu haşerelerden kurtulmak için mutlaka çıyan ilaçlama işlemleri yapılmalıdır. Çünkü tek başınıza onlarla ne mücadele edebilir ne de onlardan kurtulabilirsiniz.

Beykoz ilaçlama olarak en tehlikeli haşerelerden en zararsız haşerelere kadar her noktada yaptığımız ilaçlama işlemleri garantilidir ve sizler için oldukça ekonomik fiyatlardadır. Ziraat mühendislerimizin hazırladığı ve sık sık kontrol ettiği ilaçlarımız, sağlığınız üzerinde hiçbir şekilde yan etki etmeden, güvenle evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz niteliktedir. Bizlere ulaşmak için 7 gün 24 saat çağrı merkezlerimizi arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kırkayak Nedir ? başlıklı makalemizde Beykoz böcek ilaçlama, ilaçlama firması ve kırkayak ilaçlama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

gemi-ilaclama

Gemi İlaçlama

admin | Eylül 26, 2019 | 6

Gemi İlaçlama, Başarı Böcek İlaçlama bünyesinde sunulmakta olan profesyonel ilaçlama hizmetlerinden biridir. Geliştirmiş olduğumuz etkili ilaçlama yöntemleri ile kısa sürede kalıcı sonuçlara ulaştığımız gemi ilaçlama hizmetlerimiz ile vapur, gemi, yat,…

uskudar-bocek-ilaclama

Üsküdar Böcek İlaçlama

admin | Mayıs 11, 2019 | 7

Üsküdar Böcek İlaçlama, Başarı Böcek İlaçlama bünyesinde faaliyet göstermekte olan önemli ilaçlama servislerinden biridir. Tecrübeli ilaçlama ekipleri ve etkili ilaçlama yöntemleri ile tüm haşere ve kemirgen problemlerini kısa sürede ortadan…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir