Fare Yakalama Teknikleri

admin | Temmuz 18, 2018 | 0 | İlaçlama

Fareler dünya üzerinde her kara parçasında bulunabilen ve oldukça farklı türlere sahip olan haşerelerden biridir. Böceklerle aralarında hayvan türü olmaları dışında hiçbir ortaklık olmamasına rağmen yine de bu haşereler gibi, fare ilaçlama firmalarının yardımı ile yok edildiğinden haşere olarak sayılmaktadır.

Fare Türleri ve Farelerin Özellikleri

Genellikle ülkemizde bariz fare ayrımı yapılmamaktadır. Çoğunlukla lağım faresi ya da fındık faresi olarak ayrılan fareler, aslında ev faresi, çatı faresi, pamuk faresi gibi de sınıflandırılmaktadır. Kemirgenler familyasına ait olan fareler, uzun kuyrukları ve tüylü vücutları ile bilinirler. Çoğu zaman bahçelerde olan otlarla, böcek artıkları ya da yemek artıkları ile beslenirler.

Evde Fare Olduğunu Anlamanın Yolları

Evimizde fare olup olmadığından emin değilsek birkaç noktaya dikkat ederek farelerin varlığı hakkında emin olabiliriz. Örneğin yerlerde parlak tüyler varsa, tıkırtı sesleri duyuyorsak, çöpler ya da içinde yiyecek olan poşetler yırtılmışsa evimizde farelerin olduğuna emin olabiliriz.

Fare İle Mücadele

Farelerle mücadele ederken yapılması gereken en önemli şey fare yakalama teknikleri ile uğraşmak değil, fare ilaçlama yöntemlerine başvurmaktır. Bunu da iyi bir ilaçlama firması gerçekleştirmektedir. Özellikle artık revaçta olan ve en temiz, garantili şekilde uygulanan fare istasyonları ile farelerden en hızlı şekilde kurtulabilirsiniz. Beykoz’da siz değerli halkımıza en pratik ilaçlama yöntemlerini ve  böceklerden kurtulma yollarını sunan Beykoz Böcek İlaçlama şirketimiz, daima hizmetinizdedir.

Benzer İçerikler

gemi-ilaclama

Gemi İlaçlama

admin | Eylül 26, 2019 | 6

Gemi İlaçlama, Başarı Böcek İlaçlama bünyesinde sunulmakta olan profesyonel ilaçlama hizmetlerinden biridir. Geliştirmiş olduğumuz etkili ilaçlama yöntemleri ile kısa sürede kalıcı sonuçlara ulaştığımız gemi ilaçlama hizmetlerimiz ile vapur, gemi, yat,…

uskudar-bocek-ilaclama

Üsküdar Böcek İlaçlama

admin | Mayıs 11, 2019 | 7

Üsküdar Böcek İlaçlama, Başarı Böcek İlaçlama bünyesinde faaliyet göstermekte olan önemli ilaçlama servislerinden biridir. Tecrübeli ilaçlama ekipleri ve etkili ilaçlama yöntemleri ile tüm haşere ve kemirgen problemlerini kısa sürede ortadan…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir