Hakkımızda

Hakkımızda

Başarı Böcek İlaçlama şirketimiz, uzun yıllar önce sektörde faaliyetlerine başlamış bulunmaktadır. İstanbul genelinde verdiğimiz hizmetlerle, her zaman müşterilerimizin ilk tercihi olmaktayız. Rakiplerine daima öncülük eden şirketimiz, haşere ve fare ile mücadele konusunda en iyisidir. Kaliteli hizmetleri en üst seviyeye çıkararak, müşterilerimize daima en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Bunun için de çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz.

Biz Kimiz?

Başarı Böcek İlaçlama uzun yıllardır sektörde hizmet veren, yasal bir şirkettir. Sağlık Bakanlığı’ndan alınması gereken, tüm ruhsat ve belgelerimiz mevcuttur.

Başarı Böcek İlaçlama şubemiz, ilçe genelinde hizmet vermektedir. Bütün semtler ve mahalleler, kaliteli hizmet kapsamımız arasındadır. İşlemlerimiz, profesyonel kadromuz tarafından uygulanmaktadır.

Haşere ilaçlama, insan sağlığını yakından ilgilendiren bir konudur. Yanlış bir müdahale ciddi sonuçlar doğurabilmektedir. Sağlık riske gelmez. Bu yüzden, ilaçlama işlemlerini profesyonellere yaptırmanın ve kaliteli hizmet almanın önemi büyüktür.

Kaliteli Hizmet Anlayışımız

Tüm semtlerde, profesyonel kadromuzla hizmet vermekteyiz. Kadromuz, alanında uzmanlaşmış personellerden oluşmaktadır. Personellerimizin tümü, özel eğitimlerden geçmiş yetkin kişilerdir. Birçok alanda işlem yaparlar. İşlemlerini, titizlikle ve bilinçli şekilde gerçekleştirirler. Tüm alanlarda kalıcı sonuçlar sağlarlar.

Kalıcı sonuçlar sağlamamızda, yüksek kalitedeki ekipmanlarımızın da etkin rolü bulunmaktadır. Şirketimiz, sektördeki bütün gelişmeleri takip etmektedir. Gelişen teknoloji ile birlikte, şirketimiz de her geçen gün gelişmektedir.

Bünyemizde ziraat mühendislerimiz bulunmaktadır. İlaçlarımız, mühendislerimizin kontrolünden geçirilmektedir. İlaçlarımızın hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır.

Başarı Böcek İlaçlama servislerimiz, müşterilerine aralıksız hizmet vermektedir. Böceklerden kurtulmak için vakit kaybetmeyin. Sağlıklı alanlarda yaşamak için şubemizden 7/24 randevu alabilirsiniz. Ekonomik hizmet alabilirsiniz.