Beykoz İncirköy böcek ilaçlama

admin | Temmuz 6, 2018 | 6 | Hizmet Bölgeleri

Böcekler insan sağlığı açısından son derece zararlı canlılardır. İncirköy böcek ilaçlama olarak Beykoz’un tüm semtlerinde vermiş olduğumuz böcek ilaçlama, pire ilaçlama, fare ilaçlama ve diğer haşere türlerine karşı ilaçlama uygulamalarımız İncirköy’de de devam etmektedir. Yıllardır insan sağlığınız vizyon edinen hizmet anlayışıyla İncirköy böcek ilaçlama sektörün öncü firması olmayı sürdürmektedir.

Böcekler kişilerin özel alanlarına girdiklerinde maddi ve manevi birçok olumsuzluğa neden olur. Mutfak ve banyo gibi ıslak alanlarda, mutfak dolaplarında, halı altlarında, kapı ve pencere kenarlarında barınmayı tercih eden böcekler fark edilmedikleri takdirde kısa süre içinde yumurtlayabilir. Bu üreme durumu ise böcek istilası haline dönüşecektir. Özellikle böceklerin barınabilecekleri alanlarda dahil olmak üzere kişisel alanların hijyenine dikkat edilmeli. Böcek istilalarını evde uygulanacak basit yöntemlerle engellemek mümkün değildir. Mutlaka profesyonel hizmet veren böcek ilaçlama firmalarından yardım alınması gerekir.

Böcek ve haşerelerin zararları insanlardan tutunda hayvanlara, besinlere, ekili dikili ürünlere, eşyalara kadar uzun bir listeye kadar uzanmaktadır. Hayvanlarda ve insanlarda görülen hastalıkların birçoğunun nedeni böcek ve haşerelerin taşıdıkları bakteri, virüs ve mikroplardır. Bunlar çeşitli yollarla ve hızla üreyen zararlı böcek ve haşereler ile bulunduğumuz alanlara çok kolay bir şekilde girebilmekte ve insan sağlığını tehdit etmektedir. Geçmişte veba, tifo, kolera gibi ciddi boyutlarda ölüme sebep olan hastalıkların en önemli sebeplerinden biri olan böcek ve haşereler ile mücadele artık modern yöntemlerle yapılmaktadır. Artık günümüzde ilaçlama şirketleri tarafından yapılan bu modern ilaçlama sayesinde bu tür böcek ve haşerelerden tamamen kurtulabilirsiniz.
Yaşadığımız alanlara rahatlıkla girebilen haşere ve böcekler taşıdıkları bütün mikropları birçok yolla yiyeceklere, eşyalara bıraktıkları gibi doğrudan ısırma ve kan emme özellikleriyle de insanlara bulaştırabilmektedirler.

İncirköy Beykoz böcek ilaçlama firması olarak hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahtakurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare türlerine karşı ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı firmamız tüm ruhsatlara sahiptir. Şikayetçi olduğunuz alanla ilgili araştırma için ilaçlama ekibimiz alanın büyüklüğünü, böceğin türü ve direncini tespit eder. Ardından alan için gerekli olan böcek ilaçlama çeşidine karar verilir. İlaçlama çeşitleri;

-Sprey ilaçlama

-Kokulu sprey ilaçlama

-Kokusuz sprey ilaçlama

-Jel ilaçlama

-Fare ilaçlama  olarak ayrılır.

Kişisel veya toplumsal alanlarınızda herhangi bir haşere türünden şikayetçiyseniz, İncirköy böcek ilaçlama firmamızı arayıp 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimize ulaşabilir, gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Benzer İçerikler

catalca-bocek-ilaclama

Çatalca Böcek İlaçlama

admin | Temmuz 13, 2018 | 5

Çatalca böcek ilaçlama firmamız, İstanbul Avrupa yakasında kapalı ve açık alanlarınıza etkili ve tesirli ilaçlarla Böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Çatalca böcek ilaçlama şirketimiz, 7/24 ilaçlama hizmeti vermektedir. Çatalca böcek ilaçlama…

beykoz-bocek-ilaclama

Beykoz böcek ilaçlama

admin | Temmuz 9, 2018 | 6

Böcekler eklembacaklılar sınıfına mensup olan ve gövdeleri baş, göğüs, karın olarak eklemlere ayrılan çoğu kanatlı canlılardır. Tırtıl, kurt ve kelebek dışında kalan küçük hayvancıklara böcek denir. Dünya üzerinde zararlı ve…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir