Kalorifer böceği ilaçlama

admin | Temmuz 5, 2018 | 0 | İlaçlama

Beykoz böcek ilaçlama firması olarak hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahtakurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare türlerinin yanı sıra kalorifer böceği ilaçlama uygulaması da vermekteyiz.

Beykoz böcek ilaçlama firması yıllardır en kaliteli, güvenilir, hızlı ve ekonomik ilaçlama hizmetleriyle insan sağlığını vizyon edinerek çalışmaktadır. 6 bacaklı olduğundan hızlı hareket edebilen ve oldukça esnek yapıya sahip olan bu canlı türü kendisi için zor şartlar altında dahi olsa günlerce yaşayabilir. Günde 5 km yürüyebilme özelliğine sahip kalorifer böceği 40 dakika kadar nefesini tutabilir. Aynı zamanda 2 haftada bir yumurta paketi bıraktığından kısa sürede ürer. Genellikle su ve kanalizasyon borularından, duvar ve parke çatlaklarından, dışarıdan getirilen paketlerden insan hayatına sızan kalorifer böcekleri; kalorifer peteği borularında, mutfakta fırınların altında, kazan ve kalorifer dairelerinde barınmayı tercih eder. Bu alanlarda fark edilmediği takdirde kısa sürede istila haline dönüşebilir.

Beykoz böcek ilaçlama firması olarak, kalorifer böceği ilaçlama hizmeti veren firmamız Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı tüm belge ve ruhsatlara hakimdir. Alanında uzman ilaçlama ekibi, şikayetçi olunan ortamda yaptığı alan büyüklüğü ve böceğin direncini saptandıktan sonra kalorifer böceği ilaçlama işlemine geçilir. İnsan hayatına karşı son derece zararlı olan bu tür salya ve dışkı yoluyla insanların besinlerine birçok mikrop taşır. Bunlar canlılar üzerinde değişik virüslere neden olur. Dizanteri, verem, hepatit, astım ve antrax bu hastalıklara örnektir.

Böcek ve haşerelerin zararları insanlardan tutunda hayvanlara, besinlere, ekili dikili ürünlere, eşyalara kadar uzun bir listeye kadar uzanmaktadır. Hayvanlarda ve insanlarda görülen hastalıkların birçoğunun nedeni böcek ve haşerelerin taşıdıkları bakteri, virüs ve mikroplardır. Bunlar çeşitli yollarla ve hızla üreyen zararlı böcek ve haşereler ile bulunduğumuz alanlara çok kolay bir şekilde girebilmekte ve insan sağlığını tehdit etmektedir. Geçmişte veba, tifo, kolera gibi ciddi boyutlarda ölüme sebep olan hastalıkların en önemli sebeplerinden biri olan böcek ve haşereler ile mücadele artık modern yöntemlerle yapılmaktadır. Artık günümüzde ilaçlama şirketleri tarafından yapılan bu modern ilaçlama sayesinde bu tür böcek ve haşerelerden tamamen kurtulabilirsiniz.
Yaşadığımız alanlara rahatlıkla girebilen haşere ve böcekler taşıdıkları bütün mikropları birçok yolla yiyeceklere, eşyalara bıraktıkları gibi doğrudan ısırma ve kan emme özellikleriyle de insanlara bulaştırabilmektedirler.

Sizde açık veya kapalı alanlarda haşere probleminden şikayetçiyseniz Beykoz böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak kalorifer böceği ilaçlama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Gerekli bilgi ve yardım için 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Benzer İçerikler

gemi-ilaclama

Gemi İlaçlama

admin | Eylül 26, 2019 | 1

Gemi İlaçlama, Başarı Böcek İlaçlama bünyesinde sunulmakta olan profesyonel ilaçlama hizmetlerinden biridir. Geliştirmiş olduğumuz etkili ilaçlama yöntemleri ile kısa sürede kalıcı sonuçlara ulaştığımız gemi ilaçlama hizmetlerimiz ile vapur, gemi, yat,…

uskudar-bocek-ilaclama

Üsküdar Böcek İlaçlama

admin | Mayıs 11, 2019 | 5

Üsküdar Böcek İlaçlama, Başarı Böcek İlaçlama bünyesinde faaliyet göstermekte olan önemli ilaçlama servislerinden biridir. Tecrübeli ilaçlama ekipleri ve etkili ilaçlama yöntemleri ile tüm haşere ve kemirgen problemlerini kısa sürede ortadan…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir