Lağım faresi ilaçlama

admin | Temmuz 2, 2018 | 6 | İlaçlama

Beykoz böcek ilaçlama firması yaşam alanlarınıza giren tüm böcek ve fare çeşitlerine karşı olduğu gibi, lağım faresi ilaçlama uygulaması da vermektedir. Lağım fareleri kemirgen türleri arasında en pis canlılar arasındadır. Kuyruk boyları hariç uzunlukları toplamda 15, 25 cm arasındadır.
Lağım fareleri 13 mm olan her alandan rahatlıkla geçebilir. Aynı zamanda 16 metre yükseklikten istediği alana atlayabildiği için kolaylıkla yaşam alanları içine sızabilir.

Girdiği alanlar içinde kabloları kemirdiği için yangın çıkarabilir. Lağım faresi uyuşturucu bir etkiye sahip olduğundan insanlarla teması sonucu birçok kalıcı, bulaşıcı ve hatta ölümcül hastalığa sebebiyet verebilir. Genellikle lağımlarda, binaların çatı ve bodrum katlarında, kömürlüklerde, akarsu kenarlarında, otoparklarda ve toprak altlarında barınarak, yuva yapar. Özellikle buralarda lağım faresi şüphesi duyuyorsanız düzenli periyotlar halinde lağım faresi ilaçlama uygulamalarından yararlanmanız gerekir.

Lağım faresi ilaçlama servisi

Dişi bir lağım faresi yılda ortalama olarak 2 veya 6 kez doğum yapar. Hamilelik süreci yaklaşık 3 hafta süren bu canlı her doğumunda 8, 9 adet lağım faresi yavrusu dünyaya getirir. Toplamda yaşam ömürleri 1 yıl olan bu canlıların yetişkin bir hale gelmeleri yaklaşık olarak 2 ve 3 aylık bir zaman zarfında gerçekleşir. Yaşam alanlarınız içinde lağım fareleri ile karşılaştığınızda kendiniz herhangi bir müdahale bulunmadan, profesyonel firmalardan lağım faresi ilaçlama uygulaması almanız en sağlıklı sonucu doğuracaktır.

Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahip Beykoz böcek ilaçlama firmamızın aynı zamanda kullandığı ilaçlar ise TSE gereğince onaylı, insan ve çevredeki diğer canlıların sağlığı bakımından zararsızdır. Lağım faresi uygulaması sonucunda şikayetçi olunan alanda uzun süre o canlı türüne rastlamanız olası değildir. Uzman ilaçlama ekibimizin ilaçlama yapılacak alana gelip, farenin ilaca karşı olan direncini ve alan büyüklüğünü tespit etmesinin ardından fare ilaçlama işlemine geçilir.

Sizde kişisel veya toplumsal alanlarınız içinde lağım faresi sorunu yaşıyorsanız, 7/25 faaliyetini sürdürmekte olan Beykoz böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, müşteri hizmetlerimizden lağım faresi ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Beykoz Böcek İlaçlama Fiyatları, böceğin yoğunluğu, böceğin türleri ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre değişim göstermektedir.

Benzer İçerikler

gemi-ilaclama

Gemi İlaçlama

admin | Eylül 26, 2019 | 6

Gemi İlaçlama, Başarı Böcek İlaçlama bünyesinde sunulmakta olan profesyonel ilaçlama hizmetlerinden biridir. Geliştirmiş olduğumuz etkili ilaçlama yöntemleri ile kısa sürede kalıcı sonuçlara ulaştığımız gemi ilaçlama hizmetlerimiz ile vapur, gemi, yat,…

uskudar-bocek-ilaclama

Üsküdar Böcek İlaçlama

admin | Mayıs 11, 2019 | 7

Üsküdar Böcek İlaçlama, Başarı Böcek İlaçlama bünyesinde faaliyet göstermekte olan önemli ilaçlama servislerinden biridir. Tecrübeli ilaçlama ekipleri ve etkili ilaçlama yöntemleri ile tüm haşere ve kemirgen problemlerini kısa sürede ortadan…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir