Ümraniye Böcek İlaçlama

admin | Temmuz 29, 2018 | 5 | İlaçlama

Kene, pire, sivrisinek, bit, hamam böceği gibi birçok haşere türü çoğu zaman yaşam alanlarımızda görülmektedir. Bu gibi canlıların bulunduğumuz alanlarda görülmesi daima istenmeyen bir durumdur. Haşere ve farelerin varlığından korunmanın en güvenilir yolu, profesyonel böcek ilaçlama firmaları tarafından destek almaktır. İstanbul Ümraniye böcek ilaçlama servisi olarak tüm haşereleri kontrol altına almaktayız. Profesyonel fare ilaçlama ve haşere ilaçlama hizmetimiz kısa sürede etki sağlamaktadır.

Sağlık Bakanlığı Tarafından Onaylı Hizmet

Kendi yöntemlerinizle haşere ve farelere karşı ilaçlama yapmanız oldukça tehlikelidir. Çünkü haşerelerin çoğu kendini savunmak için karşısındaki kişiyi ısırmaktadır. Fare, akrep, çıyan, yılan, sıçan gibi zararlı canlılar kendilerine yaklaşan kişiyi ısırmak için harekete geçerler. Bu gibi canlıların saldırısına maruz kalan kişilerde ciddi sağlık sorunları gözlemlenmektedir. Virüs taşıyıcı haşere ve fare türleri veba, humma, sıtma, verem, tifüs, dizanteri gibi önemli hastalıkların yaşanmasına neden olurlar. Ümraniye böcek ilaçlama ekiplerimiz böcek ve fare türlerini güvenli yöntemlerle ilaçlamaktadır. Haşere türleri için kullanmakta olduğumuz sıvı ve jel ilaçlama tekniklerimiz kısa sürede netice vermektedir.Fare istasyonları kurarak güvenli yöntemlerle fareleri etkisiz hale dönüştürmekteyiz. İlaçlama yöntemlerimizin tümü Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır.

Yaşadığımız alanlara rahatlıkla girebilen haşere ve böcekler taşıdıkları bütün mikropları birçok yolla yiyeceklere, eşyalara bıraktıkları gibi doğrudan ısırma ve kan emme özellikleriyle de insanlara bulaştırabilmektedirler.

7/24 Haşere Ve Fare İlaçlama Hizmeti

Böcek ilaçlama Ümraniye ekipleri; tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Amerikan hamam böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, ağaç böceği, mobilya kurdu, Alman hamam böceği, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği gibi tüm fare ve böcek türlerini etkisiz hale dönüştürmektedir.

Ümraniye’de böcek ilaçlama hizmeti almak için ilaçlama ekiplerimize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

 

 

Benzer İçerikler

gemi-ilaclama

Gemi İlaçlama

admin | Eylül 26, 2019 | 6

Gemi İlaçlama, Başarı Böcek İlaçlama bünyesinde sunulmakta olan profesyonel ilaçlama hizmetlerinden biridir. Geliştirmiş olduğumuz etkili ilaçlama yöntemleri ile kısa sürede kalıcı sonuçlara ulaştığımız gemi ilaçlama hizmetlerimiz ile vapur, gemi, yat,…

uskudar-bocek-ilaclama

Üsküdar Böcek İlaçlama

admin | Mayıs 11, 2019 | 7

Üsküdar Böcek İlaçlama, Başarı Böcek İlaçlama bünyesinde faaliyet göstermekte olan önemli ilaçlama servislerinden biridir. Tecrübeli ilaçlama ekipleri ve etkili ilaçlama yöntemleri ile tüm haşere ve kemirgen problemlerini kısa sürede ortadan…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir