Uyuz Böceği İlaçlama

admin | Temmuz 25, 2018 | 0 | İlaçlama

Böcekler arasında en çok tehlikeli olan türlerden biri de uyuz böcekleridir. Çünkü bu haşereler uyuz hastalığı olarak bildiğimiz oldukça tehlikeli olan bir deri hastalığına neden olurlar. Mutlaka tıbbi yardım alarak iyileştirilen uyuz hastalığı, her yaştaki insanların yakalanabileceği türden bir hastalıktır. Ayrıca hayvanlar da uyuz hastalığına yakalanabilmektedir.

Uyuz Böceği Özellikleri

Gözle göremediğimiz bu haşereler, derimiz üzerinde hastalık oluşturmaktadır. Sert yapıdadır ve bu nedenle de derimizin altına çok rahat bir şekilde girmektedir. Alt deri katmanlarımızda ilerleyerek devam eden bu haşere yumurtalarını bırakır ve uyuz hastalığının nüksetmesine sebep olur. Ayrıca kıl köklerine de yerleşerek uzun bir süre orada kalabilirler. Kıl köklerine bıraktıkları yumurtalar kıl kökü iltihabına neden olarak daha büyük tehlikelere yol açmaktadırlar.

Uyuz Hastalığı

Çok fazla kaşıntı ile kendini gösteren bu hastalık, vücut üzerinde çok hızlı bir şekilde dağılarak hastayı dayanılmaz derecede kaşıntı içinde bırakır. Ayrıca deri döküntüsü, yara, kabuk bağlama, iltihaplanma gibi pek çok belirtiler ile de kendini gösteren bu hastalık bulaşıcıdır.

Uyuz hastalığı belirtileri olduğunu düşündüğünüz an, mutlaka en yakın hastanenin acil birimine başvurmalısınız. Aynı zamanda da hastanın bulunduğu mekanı ilaçlatmalı, giysilerini kaynar suda yıkamalısınız.

Profesyonel olarak hizmet veren şirketimiz, Sağlık Bakanlığı’nın tüm izinlerine ve ruhsatlarına sahiptir. Hizmetlerimiz, uzmanlarımız tarafından verilmektedir. Uzman kadromuz, bu alanda özel eğitim almış, yetkin kişilerdir. Uzmanlarımız, böcek türlerine göre yöntemlerini ayarlamaktadır. Sıvı, katı, kokusuz, toz, jel ve kokulu ilaçlar kullanmaktadır. Şirket olarak, teknolojinin tüm gelişmelerini yakından takip etmekteyiz. Sektördeki yenilikler, şirketimiz tarafından uygulanmaktadır. Beykoz böcek ilaçlama şirketleri arasında,en iyi ekipmanlarla, her zaman en kaliteli hizmeti veren şirketiz.

Beykoz Böcek İlaçlama şirketi uyuz böceği ilaçlama ve tüm böcek ilaçlama işlemlerinde sizlerin her zaman yanındadır. Bizlerden her zaman en kurumsal ve yetkin hizmeti, en uygun ilaçlama fiyatları üzerinden alabilirsiniz. Çağrı merkezlerimizi arayarak veya iletişim bölümümüzde yer alan talep formlarındaki gerekli yerleri doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz. Tüm hizmetlerimiz 7/24 sunulmaktadır.

Benzer İçerikler

gemi-ilaclama

Gemi İlaçlama

admin | Eylül 26, 2019 | 1

Gemi İlaçlama, Başarı Böcek İlaçlama bünyesinde sunulmakta olan profesyonel ilaçlama hizmetlerinden biridir. Geliştirmiş olduğumuz etkili ilaçlama yöntemleri ile kısa sürede kalıcı sonuçlara ulaştığımız gemi ilaçlama hizmetlerimiz ile vapur, gemi, yat,…

uskudar-bocek-ilaclama

Üsküdar Böcek İlaçlama

admin | Mayıs 11, 2019 | 5

Üsküdar Böcek İlaçlama, Başarı Böcek İlaçlama bünyesinde faaliyet göstermekte olan önemli ilaçlama servislerinden biridir. Tecrübeli ilaçlama ekipleri ve etkili ilaçlama yöntemleri ile tüm haşere ve kemirgen problemlerini kısa sürede ortadan…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir